Турнірні таблиці після стартових матчів Кубку 5 дивізіону

0
416
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Ексклюзивний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – бренд JAKO

Офіційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія Helpix – центр

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія SGK-1 – спортивне екіпірування і не тільки!

Стабільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – готельно-розважальний комплекс «Південна брама»

Спеціальний мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – мережа мобільних магазинів «Мобіфренд»

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 – компанія
Rise Up – сонячні електростанції  

Інформаційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 Інтернет-видання ВСІМ – Новини Хмельницького vsim.ua

Група А

1 2 3 4
1. Торпедо -X- 9:0
2. Vavilon -X-
3. FC Aristocrats -X-
4. МФК ТА ТИ ШО 0:9 -X-

Група B

1 2 3 4
1. АТ “Хмельницькобленерго” -X- 2:1
2. Гладіатор -X- 2:1
3. FC SHARK 1:2 -X-
4. COMING SOON 1:2 -X-

Група C

1 2 3 4
1. Фортуна -X- 9:2
2. ФК “Вовки-Вовковинці” -X- 7:2
3. Лук’янівська 2:7 -X-
4. Поділля-АТО 2:9 -X-

Група D

1 2 3 4
1. STV -X- 5:2
2. Фахівець -X- 6:5
3. ФК Лицарі 5:6 -X-
4. ФК “Сталь” 2:5 -X-

Група E

1 2 3 4
1. Smereka (Писарівка) -X- 5:3
2. Melix-Заслучненська ТГ -X-
3. DARK HORSE -X-
4. ТГ Наркевичі 3:5 -X-

Група F

1 2 3 4
1. МФК “БУГ” -X- 8:4
2. СУПЕР СІП -X- 7:6
3. Заслав’я 6:7 -X-
4. ЛіонВСП 4:8 -X-

Група G

1 2 3 4
1. АІЩДІШ -X- 6:2
2. FC ADRENALINE MK -X- 4:2
3. Весела Підкова 2:4 -X-
4. “СКОРПІОН” 2:6 -X-

Група H

1 2 3 4
1. ФК “Меджибіж” -X- 6:3
2. ФК ЛАЙФСЕЛЛ -X- 3:2
3. “ПРИКОРДОННИК-2” 2:3 -X-
4. “Престиж-Авто” 3:6 -X-

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here