Турнірні таблиці після завершення групового етапу Кубку 5-го дивізіону

0
323
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Ексклюзивний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – бренд JAKO

Офіційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія Helpix – центр

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія SGK-1 – спортивне екіпірування і не тільки!

Стабільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – готельно-розважальний комплекс «Південна брама»

Спеціальний мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – мережа мобільних магазинів «Мобіфренд»

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 – компанія
Rise Up – сонячні електростанції  

Інформаційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 Інтернет-видання ВСІМ – Новини Хмельницького vsim.ua

Група А

1 2 3 4
1. Торпедо -X- 7:4 9:0 6:1
2. Vavilon 4:7 -X- 8:0 4:1
3. МФК ТА ТИ ШО 0:9 0:8 -X- 9:4
4. FC Aristocrats 1:6 1:4 4:9 -X-

Група B

1 2 3 4
1. АТ “Хмельницькобленерго” -X- 6:4 3:3 2:1
2. Гладіатор 4:6 -X- 2:1 4:3
3. FC SHARK 3:3 1:2 -X- 10:3
4. COMING SOON 1:2 3:4 3:10 -X-

Група C

1 2 3 4
1. Фортуна -X- 5:3 9:2 7:0
2. ФК “Вовки-Вовковинці” 3:5 -X- 8:1 7:2
3. Поділля-АТО 2:9 1:8 -X- 10:0
4. Лук’янівська 0:7 2:7 0:10 -X-

Група D

1 2 3 4
1. STV -X- 5:2 6:8 6:2
2. ФК “Сталь” 2:5 -X- 8:4 4:1
3. Фахівець 8:6 4:8 -X- 6:5
4. ФК Лицарі 2:6 1:4 5:6 -X-

Група E

1 2 3 4
1. Smereka (Писарівка) -X- 5:3 1:0 0:6
2. ТГ Наркевичі 3:5 -X- 9:2 4:3
3. Melix-Заслучненська ТГ 0:1 2:9 -X- 7:4
4. DARK HORSE 6:0 3:4 4:7 -X-

Група F

1 2 3 4
1. МФК “БУГ” -X- 8:4 2:2 7:6
2. ЛіонВСП 4:8 -X- 4:1 7:2
3. СУПЕР СІП 2:2 1:4 -X- 7:6
4. Заслав’я 6:7 2:7 6:7 -X-

Група G

1 2 3 4
1. FC ADRENALINE MK -X- 3:2 3:4 4:2
2. АІЩДІШ 2:3 -X- 6:2 5:3
3. “СКОРПІОН” 4:3 2:6 -X- 3:3
4. Весела Підкова 2:4 3:5 3:3 -X-

Група H

1 2 3 4
1. “Престиж-Авто” -X- 7:4 5:2 3:6
2. ФК ЛАЙФСЕЛЛ 4:7 -X- 3:2 3:1
3. “ПРИКОРДОННИК-2” 2:5 2:3 -X- 8:6
4. ФК “Меджибіж” 6:3 1:3 6:8 -X-

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here