Турнірні таблиці втішних кубків у дивізіоні 5

0
314
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Ексклюзивний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – бренд JAKO

Офіційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія Helpix – центр

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія SGK-1 – спортивне екіпірування і не тільки!

Стабільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – готельно-розважальний комплекс «Південна брама»

Спеціальний мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – мережа мобільних магазинів «Мобіфренд»

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 – компанія
Rise Up – сонячні електростанції  

Інформаційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 Інтернет-видання ВСІМ – Новини Хмельницького vsim.ua

Кубок ТМ «Helpix»

1 2 3 4
1. DARK HORSE -X- 5:2
2. “ПРИКОРДОННИК-2” -X- 2:2
3. Smereka (Писарівка) 3:6 5:8 -X-
4. ФК “Сталь” 3:3 1:2 -X-
І В Н П Мз Мп О
1 DARK HORSE 3 2 1 0 14 8 7
2 “ПРИКОРДОННИК-2” 3 1 1 1 12 12 4
3 Smereka (Писарівка) 3 1 0 2 10 15 3
4 ФК “Сталь” 3 0 2 1 6 7 2

Кубок Родинної пасіки «Gavaga»

1 2 3 4
1. ФК “Лісоводи” -X- 8:3 10:4
2. ЛіонВСП 1:4 -X- 3:0
3. Гладіатор 3:4 -X-
4. Лук’янівська 1:7 -X-
І В Н П Мз Мп О
1 ФК “Лісоводи” 3 3 0 0 22 8 9
2 ЛіонВСП 3 2 0 1 8 7 6
3 Гладіатор 3 1 0 2 13 13 3
4 Лук’янівська 3 0 0 3 5 20 0

 

Кубок ТМ «МобіФренд»

1 2 3 4
1. ФК ЛАЙФСЕЛЛ -X- 3:2 8:1
2. АІЩДІШ -X- 6:4 4:2
3. ФК “МІЦЬ” -X- 8:5
4. FC Aristocrats 2:1 -X-
І В Н П Мз Мп О
1 ФК ЛАЙФСЕЛЛ 3 2 0 1 12 5 6
2 АІЩДІШ 3 2 0 1 12 9 6
3 ФК “МІЦЬ” 3 1 0 2 13 19 3
4 FC Aristocrats 3 1 0 2 9 13 3

 

Кубок ТМ «SGK_1»

1 2 3 4
1. МФК ТА ТИ ШО -X- 4:4 5:2
2. ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 0:4 -X- 4:2
3. FC ADRENALINE MK -X- 2:1
4. Поділля-АТО 1:1 -X-
І В Н П Мз Мп О
1 МФК ТА ТИ ШО 3 2 1 0 13 6 7
2 ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 3 1 1 1 5 7 4
3 FC ADRENALINE MK 3 1 1 1 8 9 4
4 Поділля-АТО 3 0 1 2 4 8 1

 

Кубок ГРК «Південна Брама»

1 2 3 4 5 6
1. СУПЕР СІП -X- 8:2 5:0
2. ФК Лицарі 1:1 -X- 4:3
3. “СКОРПІОН” -X- 6:4 7:1
4. ФК “Вовки-Вовковинці” -X- 10:10 5:4
5. ФК “Меджибіж” 2:6 -X-
6. Melix-Заслучненська ТГ -X-

 

І В Н П Мз Мп О
1 СУПЕР СІП 3 2 1 0 14 3 7
2 ФК Лицарі 3 2 1 0 11 6 7
3 “СКОРПІОН” 3 2 0 1 15 13 6
4 ФК “Вовки-Вовковинці” 3 1 1 1 19 20 4
5 ФК “Меджибіж” 3 0 1 2 12 21 1
6 Melix-Заслучненська ТГ 3 0 0 3 8 16 0

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here