U-10. Результати матчів (Преміум-ліга з футзалу серед юнаків 2019/2020)

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.
1 Сокіл-2 – Новатор-5(U-10) 07.12 ГУНП 09.25 1:6
1 Сокіл-1 – ДЮСШ №2-1 (U-10) 07.12 ВПУ №25 15.15 0:2
1 Поділля-1 – ДЮСШ №1-1 (U-10) 08.12 ДЮСШ №1 10.40 0:4
1 ДЮСШ №2-2 – Новатор-2 (U-10) 08.12 ВПУ №25 13.00 8:1
1 Новатор-1 – ДЮСШ №1-2 (U-10) 08.12 ВПУ №25 13.45 6:2
1 Новатор-4 – Поділля-2 (U-10) 08.12 ВПУ №25 14.30 2:2
1 ДЮСШ №2-3 – Новатор-3 (U-10) 08.12 ВПУ №25 15.15 2:5
2 ДЮСШ №1-1 – Новатор-4 (U-10) 14.12 Конфермат 10.50 9:0
2 Новатор-5 – Поділля-2(U-10) 14.12 Конфермат 19.15 6:0
2 Новатор-2 – Новатор-3(U-10) 14.12 ХНУ 13.10 1:9
2 ДЮСШ №2-2 – Новатор-1(U-10) 14.12 ХНУ 14.20 3:2
3 Новатор-1 – Новатор-2(U-10) 15.12 ДЮСШ №1 15.15 4:0
3 Новатор-4 – Новатор-5(U-10) 15.12 ДЮСШ №1 16.00 1:4
3 Новатор-3 – Поділля-2(U-10) 15.12 ДЮСШ №1 16.45 3:4
3 ДЮСШ №2-1 – Сокіл-2(U-10) 15.12 ВПУ №25 13.00 8:0
3 Сокіл-1 – ДЮСШ №2-2(U-10) 15.12 ВПУ №25 13.45 6:3
3 ДЮСШ №2-1 – ДЮСШ №1-1(U-10) 15.12 ВПУ №25 15.15 12:3
4 Новатор-1 – Сокіл-1(U-10) 21.12 ХНУ 09.45 0:3
4 ДЮСШ №2-2 – Сокіл-2 (U-10) 21.12 ГУНП 08.45 4:0
4 Новатор-2 – Поділля-2(U-10) 21.12 ВПУ №25 14.30 0:9
4 ДЮСШ №1-2 – Поділля-1(U-10) 21.12 ВПУ №25 15.15 8:2
4 Новатор-5 – ДЮСШ №2-3(U-10) 22.12 ДЮСШ №1 18.35 7:1
4 ДЮСШ №2-1 – Новатор-4(U-10) 22.12 ДЮСШ №1 19.20 10:1
4 ДЮСШ №1-1 – Новатор-3 (U-10) 22.12 ХНУ 09.00 13:0
5 Сокіл-2 – Новатор-1 (U-10) 28.12 ХНУ 09.45 3:4
5 Новатор-3 – Новатор-5 (U-10) 28.12 Конфермат 09.45 0:4
5 Новатор-5 – Поділля-1 (U-10) 28.12 Конфермат 12.00 3:1
5 ДЮСШ №1-2 – Сокіл-1(U-10) 28.12 ВПУ №25 13.00 0:11
5 Поділля-1 – ДЮСШ №2-1 (U-10) 29.12 ДЮСШ №1 13.15 1:6
5 Поділля-2 – ДЮСШ №1-1 (U-10) 29.12 ДЮСШ №1 14.00 0:7
5 Поділля-1 – ДЮСШ №2-2 (U-10) 29.12 ДЮСШ №1 14.45 0:6
5 Новатор-4 – ДЮСШ №1-2 (U-10) 29.12 ДЮСШ №1 15.30 1:6
5 ДЮСШ №2-3 – ДЮСШ №2-1 (U-10) 29.12 ДЮСШ №1 16.15 3:11
5 Сокіл-1 – Новатор-2 (U-10) 29.12 ВПУ №25 13.00 12:0
6 ДЮСШ №1-1 – Сокіл-2 (U-10) 04.01 ХНУ 10.30 11:0
6 Новатор-5 – Сокіл-1 (U-10) 04.01 ХНУ 12.45 3:0
6 ДЮСШ №2-3 – Новатор-2 (U-10) 04.01 ВПУ №25 13.45 8:1
6 ДЮСШ №1-2 – ДЮСШ №2-2 (U-10) 04.01 ВПУ №25 14.30 5:2
6 ДЮСШ №2-1 – Новатор-1 (U-10) 04.01 ВПУ №25 15.15 24:0
6 ДЮСШ №1-2 – Сокіл-2 (U-10) 05.01 ХНУ 10.00 1:1
6 Новатор-3 – Новатор-4 (U-10) 05.01 ДЮСШ №1 14.00 3:2
6 Поділля-1 – ДЮСШ №2-3 (U-10) 05.01 ВПУ №25 13.00 5:3
6 Поділля-2 – Поділля-1 (U-10) 05.01 ВПУ №25 13.45 2:3
6 ДЮСШ №2-3 – ДЮСШ №1-1 (U-10) 05.01 ВПУ №25 15.15 1:16
7 Сокіл-2 – Новатор-2(U-10) 11.01 ВПУ №25 13.00 1:0
7 Поділля-1 – Сокіл-1(U-10) 11.01 ВПУ №25 14.30 3:1
7 Новатор-3 – ДЮСШ №1-2 (U-10) 12.01 ДЮСШ №1 17.15 1:3
7 ДЮСШ №2-3 – ДЮСШ №2-2(U-10) 12.01 ВПУ №25 13.00 8:4
7 Новатор-4 – Новатор-1 (U-10) 12.01 ВПУ №25 13.45 1:6
7 ДЮСШ №1-1 – Новатор-5 (U-10) 12.01 ВПУ №25 14.30 2:3
7 Поділля-2 – ДЮСШ №2-1(U-10) 12.01 ВПУ №25 15.15 0:14
8 Новатор-3 – Новатор-1(U-10) 18.01 ВПУ №25 14.30 0:2
8 Поділля-1 – Новатор-2(U-10) 18.01 ВПУ №25 15.15 3:1
8 Поділля-2 – ДЮСШ №2-2 (U-10) 19.01 ДЮСШ №1 14.00 1:6
8 ДЮСШ №1-1 – ДЮСШ №1-2(U-10) 19.01 ДЮСШ №1 16.15 5:1
8 Новатор-5 – ДЮСШ №2-1 (U-10) 19.01 ДЮСШ №1 17.00 0:11
8 ДЮСШ №2-3 – Сокіл-1(U-10) 19.01 ВПУ №25 14.30 2:3
8 Новатор-5 – Сокіл(U-12) 19.01 ВПУ №25 15.15 2:2
9 Сокіл-1 – Новатор-3(U-10) 25.01 ХНУ 10.30 5:1
9 Сокіл-2 – ДЮСШ №2-3(U-10) 25.01 ВПУ №25 13.00 1:2
9 ДЮСШ №1-2 – Новатор-5(U-10) 25.01 ВПУ №25 13.45 1:5
9 Поділля-1 – Новатор-4(U-10) 25.01 ВПУ №25 14.30 4:3
9 Новатор-1 – Поділля-2(U-10) 25.01 ВПУ №25 15.15 4:3
9 ДЮСШ №2-2 – ДЮСШ №1-1(U-10) 26.01 ДЮСШ №1 18.30 1:10
9 Новатор-2 – ДЮСШ №2-1(U-10) 26.01 ДЮСШ №1 19.15 0:22
10 Новатор-3 – Сокіл-2 (U-10) 01.02 ХНУ 11.15 0:0
10 Новатор-5 – ДЮСШ №2-2(U-10) 01.02 ВПУ №25 13.45 3:4
10 Поділля-2 – Сокіл-1(U-10) 01.02 ВПУ №25 14.30 0:2
10 ДЮСШ №2-1 – ДЮСШ №1-2(U-10) 01.02 ВПУ №25 15.15 13:0
10 ДЮСШ №1-1 – Новатор-1(U-10) 02.02 ДЮСШ №1 15.30 4:0
10 Новатор-4 – Новатор-2(U-10) 02.02 ВПУ №25 13.45 1:1
11 Сокіл-2 – Поділля-2(U-10) 08.02 ГУНП 09.30 4:1
11 Новатор-2 – ДЮСШ №1-2 (U-10) 08.02 ВПУ №25 15.15 0:5 (тех. результат)
11 ДЮСШ №2-2 – ДЮСШ №2-1 (U-10) 09.02 ДЮСШ №1 12.30 0:12
11 Новатор-1 – Новатор-5 (U-10) 09.02 ДЮСШ №1 14.00 0:7
11 Новатор-4 – ДЮСШ №2-3 (U-10) 09.02 ДЮСШ №1 14.45 2:4
11 Поділля-1 – Новатор-3 (U-10) 09.02 ДЮСШ №1 15.30 1:1
11 Сокіл-1 – ДЮСШ №1-1 (U-10) 09.02 ВПУ №25 13.00 1:4
12 ДЮСШ №1-2 – Поділля-2 (U-10) 15.02 ВПУ №25 13.00 3:4
12 Новатор-1 – Поділля-1 (U-10) 15.02 ВПУ №25 13.45 1:4
12 Сокіл-1 – Сокіл-2 (U-10) 15.02 ВПУ №25 15.15 6:2
12 ДЮСШ №2-1 – Новатор-3 (U-10) 16.02 ДЮСШ №1 15.00 20:0
12 ДЮСШ №2-2 – Новатор-4 (U-10) 16.02 ДЮСШ №1 15.45 3:1
12 Новатор-1 – ДЮСШ №2-3(U-10) 16.02 ВПУ №25 13.00 3:2
12 ДЮСШ №1-2 – ДЮСШ №2-3 (U-10) 16.02 ВПУ №25 13.45 6:2
12 Новатор-2 – ДЮСШ №1-1 (U-10) 16.02 ВПУ №25 14.30 1:11
13 Поділля-1 – Сокіл-2 (U-10) 22.02 ХНУ 09.30 2:2
13 ДЮСШ №2-2 – Новатор-3 (U-10) 23.02 ДЮСШ №1 14.30 3:2
13 ДЮСШ №2-3 – Поділля-2 (U-10) 23.02 ДЮСШ №1 15.15 5:3
1/4 Cокіл-1 (4) – ДЮСШ №2-2 (5) U-10 01.03 ДЮСШ №1 11.45 3:2
1/4 ДЮСШ №2-1 (1) – ДЮСШ №1-2 (8) U-10 01.03 ДЮСШ №1 12.30 11:2
1/4 Новатор-5 (2) – Поділля-1 (7) U-10 01.03 ДЮСШ №1 15.30 5:0
1/4 ДЮСШ №1-1 (3) – Новатор-1 (6) U-10 01.03 ДЮСШ №1 16.15 11:1
1/2 «Новатор-5» – «ДЮСШ №1-1»-U-10 07.03 ХНУ 12.30 0:3
1/2 «ДЮСШ №2-1» – «Сокіл-1»-U-10 07.03 ХНУ 14.45 4:0
1/2 «ДЮСШ №2-1» – «Сокіл-1»-U-10 08.03 ДЮСШ №1 13.30 10:0
1/2 «Новатор-5» – «ДЮСШ №1-1»-U-10 08.03 ДЮСШ №1 14.15 1:2