U-10. Турнірна таблиця (Преміум-ліга серед юнаків 2019/2020)

Преміум-ліга відкритий чемпіонат Хмельницького з футзалу 2019/2020 серед юнаків. Вікова категорія U-10 (юнаки 2010/2011 р.н.). Регулярний чемпіонат. Підсумкова турнірна таблиця

Команди 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 І В Н П М’ячі О
1
ДЮСШ №2-1
11:0 12:3 2:0 12:0 24:0 6:1 13:0 11:3 20:0 14:0 8:0 10:1 22:0 13 13 0 0 165-8 39
2
Новатор-5
0:11 3:2 3:0 3:4 7:0 3:1 5:1 7:1 4:0 6:0 6:1 4:1 5:0 13 11 0 2 56-22 33
3
ДЮСШ №1-1
3:12 2:3 4:1 10:1 4:0 4:0 5:1 16:1 13:0 7:0 11:0 9:0 11:1 13 11 0 2 99-20 33
4
Сокіл-1
0:2 0:3 1:4 6:3 3:0 1:3 11:0 3:2 5:1 2:0 6:2 5:0 12:0 13 9 0 4 55-20 27
5
ДЮСШ №2-2
0:12 4:3 1:10 3:6 3:2 6:0 2:5 4:8 3:2 6:1 4:0 3:1 8:1 13 8 0 5 47-51 24
6
Новатор-1
0:24 0:7 0:4 0:3 2:3 1:4 6:2 3:2 2:0 4:3 4:3 6:1 4:0 13 7 0 6 32-56 21
7
Поділля-1
1:6 1:3 0:4 3:1 0:6 4:1 2:8 5:3 1:1 3:2 2:2 4:3 3:1 13 6 2 5 29-41 20
8
ДЮСШ №1-2
0:13 1:5 1:5 0:11 5:2 2:6 8:2 6:2 3:1 3:4 1:1 6:1 5:0 13 6 1 6 41-53 19
9
ДЮСШ №2-3
3:11 1:7 1:16 2:3 8:4 2:3 3:5 2:6 2:5 5:3 2:1 4:2 8:1 13 5 0 8 43-67 15
10
Новатор-3
0:20 0:4 0:13 1:5 2:3 0:2 1:1 1:3 5:2 3:4 0:0 3:2 9:1 13 3 2 8 25-60 11
11
Поділля-2
0:14 0:6 0:7 0:2 1:6 3:4 2:3 4:3 3:5 4:3 1:4 2:2 9:0 13 3 1 9 29-59 10
12
Сокіл-2
0:8 1:6 0:11 2:6 0:4 3:4 2:2 1:1 1:2 0:0 4:1 1:6 1:0 13 2 3 8 16-51 9
13
Новатор-4
1:10 1:4 0:9 0:5 1:3 1:6 3:4 1:6 2:4 2:3 2:2 6:1 1:1 13 1 2 10 21-58 5
14
Новатор-2
0:22 0:5 1:11 0:12 1:8 0:4 1:3 0:5 1:8 1:9 0:9 0:1 1:1 13 0 1 12 6-98 1

Плей-офф

1/4 фіналу (з одного матчу)

ДЮСШ №2-1 (1) – ДЮСШ №1-2 (8) – 11:2

Сокіл-1 (4) – ДЮСШ №2-2 (5) – 3:2

Новатор-5 (2) – Поділля-1 (7) – 5:0

ДЮСШ №1-1 (3) – Новатор-1 (6) – 11:1

1/2 фіналу (з двох матчів, за сумою забитих та пропущених голів у яких і визначається переможець)

ДЮСШ №2-1 (1) – Сокіл-1 (4) – 14:0 (4:0, 10:0)

ДЮСШ №2-1 – Сокіл-1 – 4:0

Сокіл-1 – ДЮСШ №2-1 – 0:10

Новатор-5 (2) – ДЮСШ №1-1 (3) – 1:5 (0:3, 1:2)

Новатор-5 – ДЮСШ №1-1 – 0:3

ДЮСШ №1-1 – Новатор-5 – 2:1

За 3-є місце (з двох матчів, за сумою забитих та пропущених голів у яких і визначається переможець)

Сокіл-1 (4) – Новатор-5 (2) –

Сокіл-1 – Новатор-5 –

Новатор-5 – Сокіл-1 –

Фінал (з двох матчів, за сумою забитих та пропущених голів у яких і визначається переможець)

ДЮСШ №2-1 (1) – ДЮСШ №1-1 (3) –

ДЮСШ №2-1 – ДЮСШ №1-1 –

ДЮСШ №1-1 – ДЮСШ №2-1 –