U-13. Турнірна таблиця (Преміум-ліга з футзалу 2020/2021 серед юнаків)

Преміум-ліга відкритий чемпіонат Хмельницького з футзалу 2020/2021 серед юнаків. Вікова категорія U-13 (юнаки 2008/2009 р.н.). Регулярний чемпіонат. Підсумкова турнірна таблиця

Команди 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 І В Н П М’ячі О
1
Сокіл
1:3 2:1 7:3 2:1 4:1 5:2 8:1 21:0 19:1 13:0 10 9 0 1 82-13 27
2
F.S. ProffiBall
3:1 3:3 3:1 2:0 6:3 2:2 4:2 3:2 6:0 7:2 10 8 2 0 39-16 26
3
Новатор-1
1:2 3:3 5:2 3:0 5:0 2:2 8:0 12:2 18:0 26:0 10 7 2 1 83-11 23
4
Спортлідер (Кам’янець-Подільський)
3:7 1:3 2:5 4:2 3:3 5:1 11:1 15:0 22:0 13:2 10 6 1 3 79-24 19
5
ДЮСШ Агробізнес-1 (Волочиськ)
1:2 0:2 0:3 2:4 10:0 2:0 8:2 21:0 7:1 17:0 10 6 0 4 68-14 18
6
Новатор-3
1:4 3:6 0:5 3:3 0:10 2:1 2:0 4:4 6:4 7:3 10 4 2 4 28-40 14
7
ДЮСШ №2
2:5 2:2 2:2 1:5 0:2 1:2 11:0 19:3 13:0 30:0 10 4 2 4 81-21 14
8
ДЮСШ Агробізнес-2 (Волочиськ)
1:8 2:4 0:8 1:11 2:8 0:2 0:11 5:1 11:2 4:0 10 3 0 7 26-55 9
9
Новатор-2
0:21 2:3 2:12 0:15 0:21 4:4 3:19 1:5 5:4 6:3 10 2 1 7 23-107 7
10
CFC AMOR
1:19 0:6 0:18 0:22 1:7 4:6 0:13 2:11 4:5 3:1 10 1 0 9 15-108 3
11
Новатор-4
0:13 2:7 0:26 2:13 0:17 3:7 0:30 0:4 3:6 1:3 10 0 0 10 11-126 0

Плей-офф

1/4 фіналу (з одного матчу)

Сокіл (1) – ДЮСШ Агробізнес-2 (Волочиськ) (8) – 12:3

Спортлідер (Кам’янець-Подільський) (4) – ДЮСШ Агробізнес-1 (Волочиськ) (5) – 10:0

F.S. ProffiBall (2) – ДЮСШ №2 (7) – 3:3 пен. 3:4

Новатор-1 (3) – Новатор-3 (6) – 5:1

1/2 фіналу (з двох матчів, за сумою забитих та пропущених голів у яких і визначається переможець)

Сокіл (1) – Спортлідер (Кам’янець-Подільський) (4) – 11:6 (4:2, 7:4)

Сокіл – Спортлідер (Кам’янець-Подільський) – 4:2

Спортлідер (Кам’янець-Подільський) – Сокіл – 4:7

ДЮСШ №2 (7) – Новатор-1 (3) – 2:6 (1:2, 1:4)

ДЮСШ №2 – Новатор-1 – 1:2

Новатор-1 – ДЮСШ №2 – 4:1

За 3-є місце (з двох матчів, за сумою забитих та пропущених голів у яких і визначається переможець)

Спортлідер (Кам’янець-Подільський) (4) – ДЮСШ №2 (7) – 3:10 (2:2, 1:8)

Спортлідер (Кам’янець-Подільський) – ДЮСШ №2 – 2:2

ДЮСШ №2 – Спортлідер (Кам’янець-Подільський) – 8:1

Фінал (з двох матчів, за сумою забитих та пропущених голів у яких і визначається переможець)

Сокіл (1) – Новатор-1 (3) – 5:6 (2:4, 3:2)

Сокіл – Новатор-1 – 2:4

Новатор-1 – Сокіл – 2:3