У четвер відбудеться жеребкування Благодійного турніру серед ветеранів + бланк заявки

0
147

До уваги представників команд! Асоціація міні-футболу (футзалу) Хмельницької області інформує Вас про те, що жеребкування та затвердження календаря Благодійного турніру з футзалу серед ветеранських команд 35+ та 45+ відбудеться 19-ого травня о 14:00, і за його перебігом Ви зможете спостерігати на нашому сайті в режимі онлайн.

Тепер перейдемо до правил допуску гравців до участі. Попередні дискваліфікації на даний турнір не будуть розповсюджуватися, а максимальна кількість гравців, яку можна внести у заявку на турнір – 15. У віковій категорії 35+ без обмежень будуть допускатися усі гравці, яким на момент старту турніру виповнилося 35 та більше років, а також кожній команді можна буде заявити по одному гравцю віком 33 та 34 років.

Аналогічно буде і у віковій категорії 45+. Без обмежень будуть допускатися усі гравці, яким на момент старту турніру виповнилося 45 та більше років, а також кожній команді можна буде заявити по одному гравцю віком 43 та 44 років. Зауважимо, що головним критирієм стане повний вік на момент початку турніру, а також зазначимо, що частина виручених коштів буде спрямована на адресну допомогу пораненим українським військовим.

ЗАВАНТАЖИТИ БЛАНК ЗАЯВКИ ВІКОВА КАТЕГОРІЯ 35+

ЗАВАНТАЖИТИ БЛАНК ЗАЯВКИ ВІКОВА КАТЕГОРІЯ 45+

А вже сьогодні завершується реєстрація учасників змагань. Не пропусти свій шанс проявити себе у грі! Деталі та запис за телефоном: 0677652285 (Олександр Михайлович)!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here