У Хмельницькому Чемпіонат Хмельницького з футзалу (міні-футболу) буде один

0
204

Надаємо Вам роз’яснення щодо ситуації навколо майбутніх футзальних змагань у місті Хмельницькому

Шановні друзі, 29 жовтня 2016 року вже вчетверте стартує розіграш Преміум-ліги Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу (міні-футболу). Цьогоріч змагання розпочнуться у 5 дивізіонах, а загалом планується участь близько 80 команд.

Навесні 2016 року начальником управління молоді та спорту Хмельницької міської Ради Сергієм Ремезом була зроблена справедлива та юридично-обгрунтована заява щодо неможливості проведення в одному місті двох Чемпіонатів з футзалу (міні-футболу). Посилаючись на офіційно підписані документи між Управлінням молоді та спорту Хмельницької міської Ради та Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області високопосадовець зауважив, що усі права на проведення наступного Чемпіонату міста з футзалу (міні-футболу) матиме Асоціація.

Крім того, за декілька днів відбулася неформальна зустріч у форматі трьох (Ремез С.С, Кузнецов М.С голова міської федерації футболу, Глас А.В віце-президент Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області) під час якої були досягнуті важливі домовленості. Далі, зі слів Глас А.В: «Під час зустрічі, за пропозицією Ремеза С.С була досягнута домовленість про те, що Хмельницька міська федерація футболу організовує Чемпіонати, Кубки, першості, турніри з футболу на території обласного центру, а Асоціація міні-футболу (футзалу) Хмельницької області Чемпіонати, Кубки, першості, турніри з футзалу та міні-футболу на території міста Хмельницького. Як на мене справедливе рішення. І наша організація на всі 100% дані домовленості витримувала. Чого не скажеш про наших колег. Двома тижнями раніше у соціальних мережах з’явилася афіша про набір команд для проведення, наголошую, ЧЕМПІОНАТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО З МІНІ-ФУТБОЛУ. Щоправда далі за текстом, написано, що назва турніру буде змінена пізніше, але ж повсюди інформація, що організовується Чемпіонат. Таким чином, черговий фейк від наших горе-колег, які, по-перше, вводять людей в оману, по-друге, цинічно порушують домовленості досягнуті під час тристоронньої зустрічі. По-третє, своїми діями Кузнецов М.С, залишає право, до прикладу, нашій організації, навесні спробувати зайнятися організацією міського футбольного Чемпіонату, якщо на це, звичайно, зголосяться представники команд».

Очевидним є те, що голова міської федерації футболу Кузнецов М.С обіймаючи паралельно і посаду заступника голови Хмельницької обласної федерації футболу замість того, щоб бути на стражі порядку у цій нелегкій спортивній справі, своїми ж вчинками вносить хаос у сформовану футзальну систему.

skrin_2

Таким чином, шановні друзі, області ще раз наголошуємо, що Чемпіонат Хмельницького з футзалу (міні-футболу) буде один і проводитиме його Асоціація міні-футболу (футзалу) Хмельницької області.

У разі виникнення будь-яких питань, за роз’ясненнями звертайтеся за телефоном +3(067)308-54-00, або пишіть на електронну адресу [email protected].

Дякуємо, за прочитаний матеріал.

Приєднуйтеся до нашої спортивної сім’ї!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here