У Хмельницькому завершились курси підготовки тренерів за програмою “С” – диплому ФФУ

0
466

Одним із важливих напрямків розвитку футзалу в Хмельницькому, який задумувався віддавна, є підготовка кваліфікованих тренерів.

Чемпіонат Хмельницького з футзалу досяг високого рівня і його визнають в Україні. Та все ж, щоб вийти на новий рівень, потрібні тренерські кадри.

Ще в лютому 2022 було заплановано початок навчання на тренерських курсах по ліцензії “С” з футзалу. На жаль, повномасштабне вторгнення ворога  внесло свої корективи.

Проте, як тільки з’явилися можливість, Асоціація футзалу Хмельницької області вирішила провести навчання першої групи тренерів. Наприкінці 2022 року було проведено першу навчальну сесію. Викладання предметів курсу здійснювала низка провідних фахівців, серед яких Стасюк Іван Іванович, декан факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та Ковальчик Роман Миколайович, головний тренер СК “Сокіл”.

І ось, 4-7 травня відбулась заключна сесія та здача теоретичних та практичних іспитів з курсу. За присутності представника УАФ усі слухачі успішно склали іспити.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here