Урочиста церемонія нагородження🏆

0
942

До уваги гравців та представників команд! Урочиста церемонія нагородження переможців, призерів та кращих гравців за підсумками ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років та розіграшу Кубку 5 Дивізіону сезону 2024 року відбудеться в суботу, 6 квітня, о 15:30 в залі ГУНП (вул. Зарічанська, 9).

Надаємо Вашій увазі повний перелік номінантів:
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ 2023/2024
Дивізіон 1
Командні:
1-е місце – «Helpix»
2-е місце – МФК «URBAN»
3-є місце – «Хмельницькі делікатеси»
Кубок Поділля – “Конфермат”
Кубок Виклику – ФК «Бігуча Лань»
Кубок Перемоги – «ДБК»
Індивідуальні:
Кращий бомбардир – Богдан Кручек (Helpix)
MVP турніру – Нікіта Чорний (Helpix)
Кращий гравець – Андрій Муляр (Хмельницькі делікатеси)
Кращий воротар – Олег Чайка (МФК URBAN)
Дивізіон 2
Командні:
1-е місце – «ККФА-REDMION»
2-е місце – «Локомотив»
3-є місце – ФК «М’ясний маркет»
Кубок Поділля – «Олімп-Деражня»
Кубок Виклику – «Філтекс»
Індивідуальні:
Кращий бомбардир – Дмитро Романов (Олімп Деражня)
MVP турніру – Олександр Серафімов (ККФА-REDMION)
Кращий гравець – Ігор Вигоняйло (ФК М’ясний маркет)
Кращий воротар – Артур Брозніцький (Локомотив)
Дивізіон 3
Командні:
1-е місце – «Сокіл-2»
2-е місце – «Лідер Амор»
3-є місце – «ЗАЛІВ10»
Кубок Поділля – «Авіатор»
Кубок Виклику – «Центр13»
Індивідуальні: 
Кращий бомбардир – Дмитро Шперчук (Менс)
MVP турніру – Назар Першин (Сокіл-2)
Кращий гравець – Роман Гонтар (Лідер-Амор)
Кращий воротар – Тимур Гонтар (Сокіл-2)
Дивізіон 4
Командні:
1-е місце – FC «ADRENALINE»
2-е місце – «Ветеран»
3-є місце – «TAD»
Кубок Поділля – «Карат MEBLI REMTION-2»
Кубок Виклику – ФК «Олімп» (Солобківці)
Індивідуальні: 
Кращий бомбардир – Кіріл Дрезналь (Ветеран)
MVP турніру – Богдан Гуменний (FC ADRENALINE)
Кращий гравець – Дмитро Познанський (TAD)
Кращий воротар – Василь Слободянюк (ФК ITA-TOOLS)
Дивізіон 5
Командні:
1-е місце – «Поділля-Метиз»
2-е місце – «Vitagro»
3-є місце – «Фахівець»
Кубок Поділля – МФК «Дует+» (Війтівці)
Кубок ТМ HELPIX – “Dark Horse”
Кубок ТМ РОДИННА ПАСІКА ГАВАГА – ФК “Лісоводи”
Кубок ГРК ПІВДЕННА БРАМА – ФК Лицарі
Кубок ТМ SGK_1 – МФК “Та Ти Шо”
Кубок ТМ МОБІФРЕНД – ФК “Лайфселл”
Кубок Нескорених – МФК “Буг”

Кубок Єдності – “Фортуна”

ПЕРЕМОЖЕЦЬ КУБКУ 5 ДИВІЗІОНУ – “Престиж-Авто”
ПЕРЕМОЖЕЦЬ LEAGUE OF WINNERS – Дует+
Індивідуальні: 
Кращий бомбардир – Максим Мельник (Поділля-Метиз)
MVP турніру – Максим Мельник (Поділля-Метиз)
Кращий гравець – Денис Гаман (Vitagro)
Кращий воротар – Дмитро Бачинський (ФК “Нива” Летичів)

Кращий бомбардир КУБКУ  – Дмитро Мартинюк (Хмельницькі делікатеси)

Кращий бомбардир Кубку Ліги – Віктор Ільніцький (Локомотив)

Кращий бомбардир Кубку 5 Дивізіону – Василь Шевчук (Торпедо)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here