Увага, важлива інформація! Відтепер чемпіонат Хмельницького з футзалу (міні-футболу) буде один!

0
137

У середу, 10-ого лютого, відбулося зібрання представників команд так званого чемпіонату міста з міні-футболу, на якому були присутніми керівництво Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області в особі Гласа Артема Вікторовича та голови Управління молоді та спорту Хмельницької міської ради, Ремеза Сергія Степановича.

Під час засідання першим слово взяв пан Ремез, який  у своїй промові чітко дав зрозуміти, «що у Хмельницькому два футзальних (міні-футбольних) чемпіонати бути не може», зіславшись на офіційні нормативні документи та договір, який був підписаний між Управлінням молоді та спорту Хмельницької міської ради та Асоціацієї міні-футболу (футзалу) Хмельницької області.

Іншими словами, Сергій Степанович дав зрозуміти, що так званий чемпіонат міста з міні-футболу, який проводить Хмельницька міська федерація футболу, стане останнім, і надалі ця організація зможе організовувати змагання з футзалу (міні-футболу) виключно в рамках товариських турнірів.

Відтепер офіційне право на організацію та проведення чемпіонату міста з міні-футболу (футзалу) має лише Асоціація, на підставі офіційно укладеного договору.

З цієї нагоди до учасників вищезгаданого чемпіонату звернувся керівник АМФХО, Глас Артем Вікторович, який у своїй промові запропонував даним командам долучитися до Преміум-ліги Відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу у сезоні 2016-2017 років в рамках 5-ого або 6-ого дивізіонів.

Також гострому обговоренню піддалася тема вартості однієї гри у двох вищезгаданих чемпіонатах. Як згодом виявилося, вартість однієї гри у найнижчому дивізіоні Преміум-ліги, 5-ому, є дешевшою за вартість однієї гри в так званому чемпіонаті міста з міні-футболу.

В свою чергу, Артем Глас запевнив, що майбутня участь даних команд в рамках 5-ого та 6-ого дивізіонів матиме економний варіант.

Також учасникам зібрання були роздані презентаційні листи, в яких було надані роз’яснення щодо можливої участі даних команд у майбутньому сезоні Преміум-ліги з футзалу 2016/2017 років.

Щодо додаткових роз’яснень звертайтеся за телефоном: 067-308-54-00 (Артем Вікторович)

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here