Валерій Гуторов: “Завдання – підвищитися у класі”

0
202

Голкіпер команди “Rexsoft” розповів прес-службі Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області про враження від перших матчів і завдання на сезон.

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

– Ти не так давно граєш за “Rexsoft”. Як опинився в команді?

– До цього я грав за “Інкогніто”. Коли залишився без команди, почав шукати нову. А в “Червоній зірці”, за яку тоді виступали мої нинішні партнери”, грали знайомі. Так і вийшло, що я опинився у “Rexsoft”.

– Які у тебе й команди загалом враження від початку сезону?

– Загалом позитивні. Особливо, якщо не брати до уваги програну кубкову гру “Філтексу” (1:2). Припустилися двох прикрих помилок і припинили боротьбу за трофей. А в чемпіонаті поки все йде добре.

– Останній матч в чемпіонаті завершився вашою перемогою над ФК “ЛП”. Чим запам’яталася гра?

– Не в образу супернику, якого я дуже поважаю, але якось і очікувався десь такий рахунок (4:1). Загалом нам гра далася і, думаю, ми закономірно перемогли.

– Що можеш сказати про вашого наступного суперника?

– Ми гратимемо проти “ДЮСШ №1-Фенікс”. Переглядав огляди їх матчів. Команда загалом непогана. Але молоді, якої там чимало, ще не вистачає досвіду. Принаймні, мані так здалося. І моментами відчувається певна не зіграність. Але легко нам не буде. Гратимемо на перемогу.

– Зимовий сезон ви завершили вдало і з першої спроби підвищилися в класі. Які завдання на літній чемпіонат?

– Для початку хочемо закріпитися в трійці кращих у своїй групі. Хоч вона у нас дуже непроста. Але, при певних обставинах, можна замахнутися й на першу сходинку. Особливо важким буде завершення регулярного чемпіонату. В останніх турах ми зіграємо проти “Моноліта”, “Агори” і “Максимума”. Тоді все і може вирішитися. А загалом на сезон ставимо завдання підвищитися у класі.

– Що скажеш про рівень цьогорічного чемпіонату і організацію Преміум-ліги?

– Чемпіонат хороший. Як я уже говорив, група у нас сильна. Щодо організації, то нас усе влаштовує. Щоправда, хотілося б дещо скоріше отримувати відеоогляди і щоб у них були не лише голи, а й гострі моменти. Я розумію, що в операторів багато матчів і змонтувати все дуже непросто. Це просто моє побажання. Як і те, що було б непогано, якби було більше фото. Усе інше на високому рівні. Навіть порівняти важко із тим, що було до Преміум-ліги.

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here