Відбулися збори представників команд напередодні старту нового сезону у юнацькій Преміум-лізі

0
347

Офіційний старт змагань заплановано на 2 грудня

У четвер, 16-ого листопада, у спорткомплексі ГУНП відбулися збори представників напередодні старту нового сезону у Преміум-лізі відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу серед дитячо-юнацьких команд, розіграш якого буде організований Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Проводили збори керівник Асоціації, Артем Вікторович Глас, та голова комітету дитячо-юнацького футзалу Асоціації, Микола Григорович Сохорук.

За підсумками загальних зборів представників команд було вирішено наступне:

  • Призначити офіційний старт змагань на 2 грудня 2017 року;
  • Змагання відбуватимуться у трьох вікових групах: 2003-2004 р.н., 2005-2006 р.н. та 2007-2008 р.н., у кожній з яких зіграє не менше 8 команд;
  • Змагання пройдуть по змішаній схемі. Спочатку учасники турніру у кожній з вікових груп проведуть регулярний чемпіонат, де боротьба триватиме по коловій системі. Далі по 8 кращих команд за підсумками “регулярки” у кожній віковій підгрупі у плей-офф визначать ім’я чемпіона та призерів турніру.

На завершення додамо, що церемонію жеребкування та затвердження календаря Ви традиційно зможете спостерігати на нашому сайті в режимі онлайн. Про дату та час церемонії буде повідомлено дещо пізніше.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here