Віталій Гуляк: «В Кубку Виклику матчі будуть важчі, ніж в чемпіонаті»

0
386

Граючий представник команди «Карат-Velmet» поспілкувався із прес-службою Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

«Карат-Velmet» завершив регулярний чемпіонат на дев’ятому місці. Від зони плей-офф команду відділило всього два очка. Тому команда грає в Кубку Виклику, де поки є головним фаворитом. Про враження від регулярного чемпіонату і очікування від турніру ми запитали у Віталія Гуляка.

– Які враження від регулярного чемпіонату і чому, на твою думку, команда не потрапила в плей-офф?

– Найперше, що завадило, це травми. Міша Лисий і Міша Століта пропустили майже весь сезон. Століта тільки на останні дві гри повернувся і вже забив чотири голи. Тому гри в атаці в нас просто не було. Через те не змогли взяти свої очки з тою самою «Червоною Зіркою», з «Товтрами» важко було. Щодо вражень від чемпіонату, то вважаю, що минулий сезон був набагато сильнішим. Якщо інші дивізіони виросли, то наш дивізіон став слабшим.

– Як вважаєш, за рахунок чого команда перемагає в останніх трьох матчах?

– Ми покращили гру в атаці. Повернувся той же Міша Століта. Добре, що погодився допомогти нам Олексій Пасічник. Хоч в нього були пропозиції від команд першого дивізіону. Він допоміг нам краще заграти в атаці.

– Назви найкращий матч вашої команди в сезоні.

– Найкращим був матч з «Олімпіком». Це був єдиний матч, де ми грали повним складом. Вигравали по ходу і програли 4:5. Гра була компактна і навіть суперник говорив, що було важко й цікаво грати. Для нас тоді все зламала помилка нашого молодого голкіпера, який пропустив гол після удару з чужої половини. Для нас це був переломний момент.

– Назви найгірший матч в сезоні.

– Таких було два. Проти «Новатора» (1:5) і проти «Прикордонника» (2:5). Це були дві гри, де нічого не виходило і гра не йшла.

– Яке у вас завдання на Кубок виклику?

– У нас завдання виграти Кубок Виклику. Команда поговорила між собою і вирішили, що будемо боротися за перемогу, бо для чого ми це все розпочинали. Думаю, команди нам під силу. Всі будуть битися до кінця. Матчі будуть важчі, ніж в чемпіонаті. Але просто назад нема куди відступати. В плей-офф би легше не було. Тим паче, цього року наша команда святкує своє 15-річчя. Тому хочеться якось прикрасити сезон.

– Твої очікування від наступного матчу проти «Червоної Зірки».

– Це, напевно, буде одним із найскладніших для нас матчів. Завжди наші матчі з «Червоною Зіркою» складаються дуже важко. Минулого року на стадії плей-офф ми вилетіли саме від «Червоної Зірки». Це команда, яка не дозволяє супернику показати гру, яку вона хоче. Вона дуже неприємна і показує силовий футбол на межі фолу.

– По організації Преміум-ліги маєш якісь зауваження чи пропозиції?

– Мене завжди хвилювало тільки питання суддівства. Цього року в мене зауважень немає. Те, що ми награли, ми награли самі. А єдине зауваження, це звичайно зал. Зал – знущання над всіма командами. Половина гравців протягом сезону перехворіли через простуду. Видно, що Асоціація старається і змагання проводить на високому рівні. Також я розумію, що залів не вистачає. Але… Ми цього року грали на ГУНП, академії і Конферматі. То на ХНУ грати найгірше. Там навіть персонал жахливий. Щоб взяти ключі від роздягальні, потрібно мало не паспорт здати і на коліна падати. Усе інше по організації Преміум-ліги нас влаштовує.

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here