Віталій Розпаченюк: «Головне для нас – це поступово покращувати власну гру»

0
275

Головний тренер «Сокола-3» у спілкуванні із прес-службою Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області прокоментував старт своєї команди у сезоні та розповів про те, які ж турнірні завдання ставить перед своїми підопічними

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

– Віталію Ігоровичу, які враження залишись від гри із «Beerlogoю»? Чи очікували, що ваші підопічні переможуть з таким рахунком (8:2 – прим. автора)?

– Не можу сказати, що очікував на якийсь там конкретний рахунок, оскільки наша команда є досить молодою, і від неї важко чекати стабільності у результатах. Але хлопці провели хороший матч, повністю при цьому виконавши установку на гру, і зуміли розгромити досить непростого суперника.

– Після поразки від «Динамо-ГУНП», «Сокіл-3» далі здобув три перемоги поспіль. Чи задоволені таким стартом у виконанні своїх підопічних?

–  Кожного тижня стараємося виправляти власні помилки та працюємо над покращенням якості власної гри. Рухаємося за планом, який нам встановив Роман Миколайович Ковальчик, і від нього ми і відштовхуємося. Результат на даному етапі для нас відходить на другий план. Головне для нас – це поступово покращувати власну гру, виходити на новий рівень, і тоді результат неодмінно прийде. Головне – це здобути досвід та підвищити рівень індивідуальної майстерності наших гравців, і щоб хлопці чітко виконували ті завдання, які я перед ними ставлю на кожну гру.

– Перед початком сезону у команду прийшло декілька новачків. Чи зуміли вони вже адаптуватися і чи задоволені їх рівнем гри?

– Хлопці молоді, стараються. Хочу виділити Діму Сороку. Я за ним стежив ще взимку, і хоч він у свої 24 років є трохи віковим гравцем, він доводить, що вчитися ніколи не пізно. Дмитро – молодець, виконує всі мої настанови і гармонійно влившись у команду, поступово прогресує. Є певні питання до тих гравців, які знаходилися у складі раніше. Свою індивідуальну майстерність потрібно протягом життя прагнути покращувати кожного дня, і я від цього від них вимагаю. Щоправда, претензій до них по самовіддачі немаю жодних.

– Що скажете про рівень суперників у дивізіоні 1 та рівень організації турніру?

– Організація турніру – як завжди на високому рівні. Для нас кожен суперник як суперник (посміхається). У нас молода команда, і десь ми можемо виграти 8:2, а десь і «скрутитися». Нам не вистачає стабільності, і поки хлопці не здобудуть необхідну кількість ігрових годин, будувати якісь далекоглядні плани я не бачу сенсу. Але усі команди у дивізіоні 1 цьогоріч підібралися цікаві, і грати з ними теж доволі цікаво.

– Наступний матч у турнірі «Сокіл-3» проведе проти «Вентса». Що скажете про свого наступного суперника і чого очікуєте від гри?

– Буде дуже непроста гра. «Вентс» – дуже достойний суперник з сильним характером, така собі силова команда, яка просто так нічого дарувати нікому не буде. Будемо готуватися у звичному режимі, і сподіваюся, що зможемо здобути позитивний результат.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here