Віталій Шаварський: «У кожному матчі гратимемо лише на перемогу»

0
346

Капітан «МобіФренда» у спілкуванні із прес-службою Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області прокоментував перемогу над «Brilliantom», розповів про те, що означає для нього капітанська пов’язка і озвучив які ж завдання поставлені перед його командою на сезон

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

– Віталію, які враження залишились від переможного матчу із «Brilliantom»?

– Враження хороші. Завжди важливо розпочати сезон з перемоги, і нам це вдалося. Зуміли продемонструвати свої кращі якості та здобути три очки.

– Наскільки на твою думку є суттєвою різниця між рівнем дивізіону 2 та дивізіону 3, у якому в минулому сезоні виступав «МобіФренд»?

– Перший тур показав, що вона існує, але досить незначна. Так, суперники тут будуть дещо серйозніші, але і в нас настрій буде значно іншим, ніж в минулому сезоні. Мотивація як найкраще проявити себе на фоні непростих опонентів буде дуже високою.

– Вже більш ніж півроку ти є капітаном «МобіФренда». Що для тебе означає капітанство і чи звик вже до своєї нової ролі у команді?

– Капітанська пов’язка для мене – це значно більша мотивація, помножена на відповідальність. Це зобов’язує значно серйозніше підходити до ігор та тренувань, надихати своїх партнерів на нові звершення, бути для них прикладом. Спочатку було трохи незвично, але поступово адаптувався (посміхається).

– Напередодні старту сезону «МобіФренд» припинив співпрацю із Павлом Сасом і наразі перебуває без тренера. На твою думку, наскільки доцільним є це рішення і чи позначиться воно на грі та результатах команди?

– Сезон, проведений з цим тренером, позитивних нот до нашої гри не додав, результати команди не покращились, тому за обопільною згодою було вирішено припинити співпрацю із Павлом Миколайовичем. Поки самостійно налаштовуємося і вибираємо склад та тактику на кожну гру. А чи позначиться воно на результатах команди покаже тільки час.

– Які завдання стоять перед «МобіФрендом» на сезон?

– У кожному матчі гратимемо лише на перемогу і плануємо поборотися за вихід до дивізіону 1. Думаю, це завдання нам під силу.

– Наступний матч «МобіФренд» проведе із «Філтексом-Аваль». Що скажеш про майбутнього суперника і чого очікуєш від гри?

– Суперник більш досвідченіший за нас, багато років грає на цьому рівні. Але ми добре знаємо гру один одного, і все буде залежати від реалізації моментів. А сам матч обіцяє бути досить цікавим для вболівальників.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here