Владислав Гончар: «План тільки один – увійти у плей-офф та у другий дивізіон»

0
557

Владислав Гончар (на фото – із м’ячем)

Гравець команди «Інтерпродсервіс», Владислав Гончар, розповів пресслужбі Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області про склад команди, які ігри будуть найважчими для них та чому для гравців важлива підтримка вболівальників.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

– Як почав займатися футболом/футзалом?

– Футболом я почав займатися ще у 7 років, грав за команду «Проскурів-Фортуна», а вже у 12 років виступав у ДЮФЛУ за вінницьку команду ім.Блохіна та Беланова, також грав за «Чорноморець» з Одеси.

– З кого складається ваша команда ?

– Наша команда складається перш за все з хорошого колективу як на полі, так  і за його межами. Також є друзі з якими просто щастя перебувати у всьому футбольному процесі .

Кого б виділив з команди окрім себе ?

– Важко так просто сказати , є гравці які демонструють хорошу гру, ми команда і прагнемо здобувати усі перемоги та невдачі тільки разом, тому не можу виділити когось одного.

– В тебе є певна «фішка», після кожного забитого голу ти показуєш серце. Розкажи кому його адресуєш?

– (Посміхається). Після кожного свого забитого м’яча я показую серце своїй дівчині Владиславі, яка завжди підтримує мене і переживає за мене. Це щось особливе для мене. Пообіцяв їй, що стану кращим голеадором в дивізіоні 3.

– Які досягнення є у команди ?

– Завжди намагаємося брати участь у всіх змаганнях. Так не пригадаю,які були досягнення, але команда виступає у всіх змагання на достойному рівні і завжди намагається боротися за призові місця.

– Розкажи про ваші тренування та чи є у вас тренер?

– Тренера в нас немає, але є старші люди, які керують усім процесом, як на тренуванні так у грі, але в основному керує складом та тренуваннями гравець нашої команди Євген Первєєв. Ми його називаємо Луческу (посміхається). Тренування проходить щотиждня двічі. Кожний старається розвивати свої навики на тренуваннях і відпрацьовувати стандарти.

– Розкажи про президента вашої команди ?

– Президентом команди є Сергій Малукалов, він забезпечує повністю усю команду необхідним знаряддям та завжди присутній на іграх, переживає за результати.Також йому у всьому допомагає колишній гравець та хороша людина Андрій Черняк, який є вірним фаном «Інтерпроду».

– З ким було найважче грати цього сезону ?

– Усі команди в чемпіонаті рівні, думаю,що найважчі ігри будуть у плей-офф до якого ми прагнемо вийти. Також важливу роль відіграють наші вболівальники, які приходять на усі наші ігри та тримають за нас кулаки.

Плани на сезон.

– План тільки один – це увійти у плей-офф та у дивізіон 2. Також розвивати усі свої здібності і звичайно бути найрезультативнішою командою.

Оксана Середюк, пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here