Володимир Дуда: «Командні досягнення для мене завжди важливіші, ніж індивідуальні»

0
322

Лідер атак «Менса», ставши кращим бомбардиром як у дивізіоні 1, так і у розіграші Кубку, став першим гравцем у історії турніру, якому вдалося у одному сезоні оформити бомбардирський «золотий дубль». Своїми враження від цього досягнення та підсумками виступів своєї команди у сезоні Володимир люб’язно поділився у інтерв’ю прес-службі Асоціації.

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

– Володимире, ви стали першим гравцем у історії турніру, якому вдалося оформити бомбардирський «золотий дубль» у одному сезоні, тобто стати кращим бомбардиром як чемпіонату, так і Кубку. Які емоції відчуваєте і що для вас означає це досягнення?

– Звичайно, дуже приємно потрапити в історію. Я людина досить азартна, і вірив що рано чи пізно це досягнення мені підкориться. Але воно не було б можливим і без моєї команди, яка «грала» на мене, за що і дякую хлопцям.

– Всього у сезоні ти забив 39 голів – 28 у чемпіонаті та 11 в Кубку. Який із них тобі запамятався найбільше?

– Всі вони для мене вони є однаково важливими і пам’ятними. У кожній грі стараюся принести користь своїй команді, а командні досягнення для мене завжди важливіші, ніж індивідуальні. Найбільше, мабуть, запам’ятався забитий гол у грі з «Ротором», коли мені вдалося поцілити точнісінько у «дев’ятку» майже від центральної лінії (посміхається).

– Які враження залишились від сезону загалом? Чи задоволений ти підсумковим результатом виступів «Менса»?

– Рахуємо, що перший сезон у еліті вийшов відносно вдалим. Рівень першої вісімки просто космос, і усі ці команди були значно вищими класом за нас. Було важко, але цікаво з ними пограти (посміхається). Вважаю, що ми виступили на своєму рівні, і приємно, що зуміли закріпитися у найвищому дивізіоні. Будемо робити правильні висновки з власних помилок, шукати можливі варіанти підсилення складу, і у наступному сезоні прагнутимо потрапити до топ-8.

– І наостанок, яка твоя думка стосовно організації змагань?

– Рівень турніру з кожним роком лише зростає, як і зростає рівень його організації. У таких змаганнях комфортно та почесно приймати участь. Радує класне висвітлення, чіткий календар, та й те, що рівень арбітражу поступово лише зростає. Користуючись нагодою, хочу побажати організаторам міцного здоров’я, успіхів та подальшого прогресу у розвитку футзалу на теренах нашого міста та області.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here