Володимир Нетеча: «Будемо прагнути здобути реванш»

0
490

Гравець ФК «ЮАН» у спілкуванні із прес-службою Асоціації розповів про історію створення однойменної команди, коротко підсумував сезон, що минає, а також поділився очікуваннями від півфінальної гри Кубку Дивізіону 5 проти «Зооветпром-Поділля»

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

– Володимире, розкажи як виникла ідея заснування команди, і чому вона носить саме таку назву?

– Ідея виникла весною 2017 року, а першу офіційну гру ми провели 11 березня. З друзями вирішили зробити команду, а її кістяк формують четверо гравців: Столяр Віталій, Небесний Дмитро, Вишневський Віктор та я (посміхається). Назвали команду в пам’ять нашого друга, Чернецького Юрія Андрійовича. Починали в чемпіонаті Городка з міні-футболу, виграли три кубки і чемпіонат району та міста з міні-футболу, і вирішили спробувати вже свої сили у Преміум-лізі.

– Чи може ФК «ЮАН» записати собі в актив дебютний сезон у Преміум-лізі?

– Звичайно, але деколи, нажаль, не вистачало досвіду. Ставили завдання вигравати у кожній грі, до кожного суперника ми підходили ретельно. Цей сезон показав нам те, над чим потрібно працювати у майбутньому, і сподіваюся, що в наступному розіграші ми зможемо виступити краще.

– Які ваші враження від останнього матчу команди, в якому ФК «ЮАН» зустрічався із ФК «Крупа». Чи вірили перед грою у те, що зможете перемогти з таким (15:2 – прим. автора) рахунком?

– Розраховували на перемогу, але не сподівалися, що виграємо так (посміхається), враховуючи те, що ФК «Крупа» здобула дві перемоги у двох стартових турах. Ставили перед собою завдання вийти до півфіналу, і приємно, що змогли його виконати. Ця перемога значно додала нам впевненості у власних силах перед вирішальними іграми Кубку Дивізіону 5.

– Яке твоє враження стосовно рівня дивізіону 5?

– З кожним роком дивізіон 5 стає все сильнішим. Рівнем в цілому задоволені, зіграли з досить непоганими суперниками і здобули безцінний досвід.

– Яка твоя думка стосовно організації змагань?

– Ніяких претензій та зауважень немає, все організовано на високому рівні. В цілому Преміум-ліга є дуже сильним турніром, у якому грати приємно і комфортно. Приємно порадували суттєві зміни у висвітленні дивізіону 5 в другій частині сезону: на наших іграх часто з’являвся професійний фотограф, а текстові звіти стало значно цікавіше читати, ніж на початку турніру.

– Який матч ФК «ЮАН» у сезоні ти вважаєш кращим, а який гіршим?

– Хорошими були ігри з «Rexsoft» та «Першою Приватною Броварнею» у чемпіонаті, а також сподобалися усі наші поєдинки на груповому етапі Кубку Дивізіону 5. Трішки не вдалися нам через кадрові проблеми матчі з «Вуд-Моллом» та «Інтером».

– У півфіналі Кубку Дивізіону 5 на ФК «ЮАН» очікує зустріч із «Зооветпром-Поділля». Що скажеш про суперника і якими бачиш шанси своєї команди на вихід у фінал?

– Шанси в нас досить непогані. Будемо викладатися в кожному моменті аби досягнути переможного результату. Суперник хороший, ми з ним зустрічалися у першому попередньому етапі Кубку і тоді поступилися з рахунком 3:4. Будемо прагнути здобути реванш.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here