Володимир Падневич: «Наші гравці почали поступово набиратися необхідного досвіду»

0
273

Кращий гравець 11-ого туру у Дивізіоні 5 – про перемогу над «ПЧ-18», історію заснування «Патріотів-NETіP» та ностальгію за минулими часами

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “FOREX CLUB”

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “PRISMA Sportswear”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ГОТЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РОДИННА ПАСІКА GAVAGA

– Володимире, які враження залишились після поєдинку із «ПЧ-18»?

– Чудові. Команда-суперник – дуже сильна, я особисто не очікував на такий результат, але обравши правильну стратегію гри, зуміли здобути дуже важливу для нас перемогу.

– Після не дуже виразного старту, «Патріоти-NETіP» зуміли видати серію з пяти перемог поспіль та вийти у плей-офф з другого місця. За рахунок чого вдалося досягти прогресу як в грі, так і в результатах?

– Наші гравці почали поступово набиратися необхідного досвіду, і чудово зігралися, стали краще відчувати один одного на майданчику. Щось потрохи стало вже вимальовуватися (посміхається).

– Ви є одним із засновників «ПатріотівNETіP». Як і коли виникла ідея заснування команди?

– Це сталося у 2020-ому році, а все почалося з хлопців, які хотіли грати. Так як у мене є досвід організаційних питань, попросили мене зайнятися цим процесом. Я погодився, зважаючи на те, що в колективі було багато моїх друзів та хороших знайомих, і прагнув організувати для них активне і спортивне дозвілля. Стартували ми з великого футболу, в нас повірили, дали нам форму, кошти. Користуючись нагодою, хочу подякувати тим людям, без допомоги та підтримки яких життя команди вкрай важко уявити. Це Огонь Андрій Олександрович, директор інтернет-провайдера «NetІр», Панасюк Анатолій Миколайович, голова громадської організації Спілка учасників АТО «ПАТРІОТИ», Ткач Олександр Васильович, керівник фермерського господарства «Пролісок» та Яглінський Валерій Станіславович, директор ПрАТ «Деражнянський молочний завод».

– «Патріотам-NETiP» вдалося вже у дебютному сезоні в Преміум-лізі вийти у плей-офф. Чи задоволені цим результатом і чи вже виконанні турнірні завдання команди на сезон?

– Завдання – дійти до фіналу, але особливого розчарування не буде, якщо туди не зможемо дістатися. Прагнемо отримувати лише позитивні емоції від кожної гри і аби наші гравці не травмувалися.

– Ви є однією з культових особистостей деражнянського футболу. Чи не сумуєте за тим «Олімпом» п’ятнадцятирічної давності, який постійно давав бій хмельницьким грандам і «наводив шороху» в чемпіонаті Хмельницького, а також за своєю супершвидкістю в ті часи?

– З багатьма людьми я пройшов довгу дорогу, і за ними сумую, а у нас було просто неймовірне взаєморозуміння на майданчику. Але життя – то складна і непередбачувана річ, тому завжди треба йти далі, не пасуючи перед труднощами. Інколи життя вносить корективи, і не все залежить від нас. Приємно, що заслужив прізвисько «Деражнянська Ракета» (посміхається). Тут я отримав досвід, по-справжньому навчився грати, за що дякую «Олімпу». А ті часи назавжди залишаться у моїй пам’яті.

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here