Володимир Вариводський: «Далі відступати вже немає куди»

0
315

Засновник та офіційний представник «Ротора» у спілкуванні із прес-службою Асоціації прокоментував поєдинок проти «Філтекса», а також розповів про причини різкого спаду у результатах команди в порівнянні з минулим сезоном.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

– Володимире Олексійовичу, які враження залишилися від поєдинку із «Філтексом»?

– Враження не дуже хороші, так як ми програли, але програли ми закономірно. По-перше, десь хлопці не як слід налаштувалися, думаючи, що можуть обіграти команду з дивізіону 2 на «одній нозі», а ось «Філтекс» на звітний матч вийшов, наче на останній бій, і думаю саме за рахунок цього і переміг. По-друге, «Ротору» дуже не вистачало Шлапака та Грищука, які звітну гру пропускали через дискваліфікації.

– Ще минулого сезону «Ротор» був срібним призером дивізіону 1 Преміум-ліги, а зараз грає стикові матчі за збереження прописки у еліті. В чому, на вашу думку, причина такого різкого погіршення результатів команди?

– Головна причина – це недоукомплектація. Якщо всі команди мали як мінімум дві рівноцінні четвірки, то у нас на лаві запасних левову частку сезону в кращому випадку було два-три гравці. По-друге, наші ключові гравці стали ще на рік старшими, і «бодатися» на рівних з молодими виконавцями їм інколи було досить і досить непросто.

– Які ваші враження від рівня дивізіону 1 у цьому сезоні?

– Рівень дивізіону 1 в порівнянні з минулим сезоном став ще вищим. Команди за рік значно «подорослішали», стали ще більш технічними і підкованими тактично, а швидкості на паркеті зросли до максимуму. Такий футзал дуже подобається глядачам, а грати у еліті з кожним роком стає все цікавіше.

– А що скажете про рівень організації змагань?

– Організація як завжди на належному рівні, але рівень суддівства, як і раніше, залишає бажати кращого. І якщо організатори з кожним роком лише розвиваються і виправляють певні несуттєві погрішності, то арбітри «стоять на місці» у своєму розвитку, а їх досить суперечливі рішення впродовж сезону позбавили нас кількох важливих очок.

– В суботу «Ротор» зіграє другий перехідний матч проти «Філтекса». Чого очікуєте від цієї зустрічі, і як команда до неї готуватиметься?

– Цей матч стане для нас вирішальним, і радує, що зіграємо у оптимальному складі. Відступати далі вже просто немає куди, оскільки будь-який результат окрім перемоги коштуватиме нам місця у еліті, і вірю, що хлопці зуміють зібратися і продемонструвати свою кращу гру, а сам матч стане цікавим для вболівальників.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here