ВСІМ Бізнес-ліга-2019

Турнір серед підприємств

Команди 1 2 3 4 5 6 І В Н П М’ячі О
1
Укрпропласт
2:2 2:1 +:- 3:1 4:0 5 4 1 0 16-4 13
2
АТ “Хмельницькобленерго”
2:2 4:2 6:6 7:4 16:5 5 3 2 0 35-19 11
3
Золотий Грифон
1:2 2:4 3:1 +:- 7:3 5 3 0 2 18-10 9
4
Збірна юристів
-:+ 6:6 1:3 9:4 7:3 5 2 1 2 23-21 7
5
ТОВ “Хмельницьк-млин”
1:3 4:7 -:+ 4:9 8:1 5 1 0 4 17-25 3
6
ФК “Енергія”
0:4 5:16 3:7 3:7 1:8 5 0 0 5 12-42 0

Турнір серед аматорів

Підсумковий розподіл місць:

  1. Agora
  2. Алмаз
  3. Forex Club
  4. Ковчег
  5. МобіФренд
  6. Фахівець
  7. Інтерпродсервіс
  8. Frisor
  9. Beerloga
  10. WOODMALL
  11. Brilliant
  12. Гікон
  13. FC “Diamant”
  14. Сокіл-2
  15. Chadotoys-ДЮСШ
  16. Dream Team
  17. Ауді
  18. ККФА-Vivasan
  19. SIA Меблі
  20. ЕкоАльт
  21. Дантист
  22. Foletti
  23. Носорог-Меблі-Лідер
  24. Червона Зірка

Груповий етап

Підгрупа А 1 2 3 І В Н П М’ячі О
1
Beerloga
6:4 5:3 2 2 0 0 11-7 6
2
WOODMALL
4:6 4:1 2 1 0 1 8-7 3
3
SIA Меблі
3:5 1:4 2 0 0 2 4-9 0

Підгрупа В 1 2 3 І В Н П М’ячі О
1
Agora
6:0 7:5 2 2 0 0 13-5 6
2
Алмаз
0:6 4:1 2 1 0 1 4-7 3
3
Foletti
5:7 1:4 2 0 0 2 6-11 0

Підгрупа С 1 2 3 І В Н П М’ячі О
1
Frisor
3:2 6:4 2 2 0 0 9-6 6
2
Dream Team
2:3 8:3 2 1 0 1 10-6 3
3
Носорог-Меблі-Лідер
4:6 3:8 2 0 0 2 7-14 0

Підгрупа D 1 2 3 І В Н П М’ячі О
1
Інтерпродсервіс
3:6 13:1 2 1 0 1 16-7 3
2
Chadotoys-ДЮСШ
6:3 1:3 2 1 0 1 7-6 3
3
Ауді
1:13 3:1 2 1 0 1 4-14 3

Підгрупа E 1 2 3 І В Н П М’ячі О
1
Гікон
4:0 5:3 2 2 0 0 9-3 6
2
Brilliant
0:4 3:1 2 1 0 1 3-5 3
3
Дантист
3:5 1:3 2 0 0 2 4-8 0

Підгрупа F 1 2 3 І В Н П М’ячі О
1
Фахівець
7:1 5:2 2 2 0 0 12-3 6
2
МобіФренд
1:7 4:2 2 1 0 1 5-9 3
3
ЕкоАльт
2:5 2:4 2 0 0 2 4-9 0

Підгрупа G 1 2 3 І В Н П М’ячі О
1
Forex Club
6:0 10:0 2 2 0 0 16-0 6
2
Ковчег
0:6 2:1 2 1 0 1 2-7 3
3
ККФА-Vivasan
0:10 1:2 2 0 0 2 1-12 0

Підгрупа H 1 2 3 І В Н П М’ячі О
1
FC “Diamant”
3:1 5:1 2 2 0 0 8-2 6
2
Сокіл-2
1:3 6:0 2 1 0 1 7-3 3
3
Червона Зірка
1:5 0:6 2 0 0 2 1-11 0

Плей-офф

1/8 фіналу

Beerloga (А1) – Алмаз (В2) – 4:6

Frisor (С1) – Chadotoys-ДЮСШ (D2) – 7:1

Гікон (Е1) – МобіФренд (F2) – 5:11

Forex Club (G1) – Сокіл-2 (H2) – 7:2

Agora (B1) – WOODMALL (A2) – 5:0 (тех. результат)

Інтерпродсервіс (D1) – Dream Team (C2) – 11:1

Фахівець (F1) – Brilliant (E2) – 9:0

FC “Diamant” (H1) – Ковчег (G2) – 2:3

1/4 фіналу

Алмаз (В2) – Frisor (С1) – 2:1

МобіФренд (F2) – Forex Club (G1) – 3:11

Agora (B1) – Інтерпродсервіс (D1) – 4:3

Фахівець (F1) – Ковчег (G2) – 1:4

1/2 фіналу

Алмаз (В2) – Forex Club (G1) – 3:3 пен. 3:2

Agora (B1) – Ковчег (G2) – 5:0

Матч за 3-є місце

Forex Club (G1) – Ковчег (G2) – 5:1

Фінал

Алмаз (В2) – Agora (B1) – 2:6

Кубок Поділля (за 5-8 місця)

1/2 фіналу

Frisor (С1) – МобіФренд (F2) – 6:8

Інтерпродсервіс (D1) – Фахівець (F1) – 1:7

Матч за 7-е місце

Frisor (С1) – Інтерпродсервіс (D1) – 0:5 (тех. результат)

Фінал (Матч за 5-е місце)

МобіФренд (F2) – Фахівець (F1) – 5:3

Кубок Виклику (за 9-16 місця)

1/4 фіналу

Beerloga (А1) – Chadotoys-ДЮСШ (D2) – 13:4

Гікон (Е1) – Сокіл-2 (H2) – 7:4

WOODMALL (A2) – Dream Team (C2) – 12:2

Brilliant (E2) – FC “Diamant” (H1) – 2:1

1/2 фіналу

Beerloga (А1) – Гікон (Е1) – 5:5 пен. 2:0

WOODMALL (A2) – Brilliant (E2) – 7:3

Матч за 11-е місце

Гікон (Е1) – Brilliant (E2) – 0:5 (тех. результат)

Фінал (Матч за 9-е місце)

Beerloga (А1) – WOODMALL (A2) – 9:2

Кубок Престижу (за 13-16 місця)

1/2 фіналу

Chadotoys-ДЮСШ (D2) – Сокіл-2 (H2) – 0:5 (тех. результат)

Dream Team (C2) – FC “Diamant” (H1) – 5:6

Матч за 15-е місце

Chadotoys-ДЮСШ (D2) – Dream Team (C2) – 5:0 (тех. результат)

Фінал (Матч за 13-е місце)

Сокіл-2 (H2) – FC “Diamant” (H1) – 1:1 пен. 1:2

Кубок сайту MoeMisto.ua (за 17-24 місця)

Підгрупа I 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
ККФА-Vivasan
6:4 9:3 6:4 3 3 0 0 21-11 9
2
SIA Меблі
4:6 6:4 11:1 3 2 0 1 21-11 6
3
Дантист
3:9 4:6 5:3 3 1 0 2 12-18 3
4
Носорог-Меблі-Лідер
4:6 1:11 3:5 3 0 0 3 8-22 0

Підгрупа J 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
Ауді
8:5 5:4 9:5 3 3 0 0 22-14 9
2
ЕкоАльт
5:8 5:2 5:1 3 2 0 1 15-11 6
3
Foletti
4:5 2:5 4:3 3 1 0 2 10-13 3
4
Червона Зірка
5:9 1:5 3:4 3 0 0 3 9-18 0

Матч за 23-е місце

Носорог-Меблі-Лідер (І4) – Червона Зірка (J4) – 6:4

Матч за 21-е місце

Дантист (І3) – Foletti (J3) – 7:2

Матч за 19-е місце

SIA Меблі (І2) – ЕкоАльт (J2) – 8:1

Фінал (Матч за 17-е місце)

ККФА-Vivasan (І1) – Ауді (J1) – 3:4