ВСІМ Бізнес-ліга-2021: турнірна таблиця після матчів 15 травня

0
379

Надаємо Вашій увазі турнірну таблицю після чергових матчів ВСІМ Бізнес-ліги з міні-футболу 2021 років

Турнір серед підприємств

Команди 1 2 3 4 5 6 І В Н П М’ячі О
1
Золотий Грифон
4:3 4:2 17:2 3 3 0 0 25-7 9
2
Служба судової охорони
3:4 5:1 10:3 3 2 0 1 18-8 6
3
Збірна юристів
5:5 (пен. 1:3) 3:3 (пен. 5:3) 13:1 3 1 2 0 21-9 6
4
FC BAYADERA
2:4 5:5 (пен. 3:1) 2:1 3 1 1 1 9-10 5
5
АТ “Хмельницькобленерго”
1:5 3:3 (пен. 3:5) 1:2 3 0 1 2 5-10 1
6
Перша Приватна Броварня
2:17 3:10 1:13 3 0 0 3 6-40 0

Турнір серед аматорів

Груповий етап. Підсумкова таблиця

Підгрупа А 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
Феміда-WOODMALL
3:2 11:1 9:1 3 3 0 0 23-4 9
2
REDMION
2:3 11:2 12:1 3 2 0 1 25-6 6
3
Наркевицька ОТГ
1:11 2:11 7:0 3 1 0 2 10-22 3
4
Astrum
1:9 1:12 0:7 3 0 0 3 2-28 0

Підгрупа В 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
Інтерпродсервіс
7:3 6:6 (пен. 1:4) 5:2 3 2 1 0 18-11 7
2
Менс
3:7 5:2 3:0 3 2 0 1 11-9 6
3
Авіатор
6:6 (пен. 4:1) 2:5 8:2 3 1 1 1 16-13 5
4
СК “Проскурів”
2:5 0:3 2:8 3 0 0 3 4-16 0

Підгрупа С 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
Forex Club
7:2 6:2 3:7 3 2 0 1 16-11 6
2
Носорог-Меблі-Лідер
2:7 6:3 9:3 3 2 0 1 17-13 6
3
Brilliant
2:6 3:6 3:1 3 1 0 2 8-13 3
4
ФК “Буд-Двір”
7:3 3:9 1:3 3 1 0 2 11-15 3

Підгрупа D 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
Алмаз
3:3 (пен. 2:3) 4:0 7:1 3 2 1 0 14-4 7
2
Beerloga
3:3 (пен. 3:2) 3:3 (пен. 1:3) 6:0 3 1 2 0 12-6 6
3
МобіФренд
0:4 3:3 (пен. 3:1) 4:3 3 1 1 1 7-10 5
4
Ковчег
1:7 0:6 3:4 3 0 0 3 4-17 0

Плей-офф

1/4 фіналу

Феміда-WOODMALL (А1) – Менс (В2) – 6:4

Forex Club (C1) – Beerloga (D2) – 1:2

Інтерпродсервіс (В1) – REDMION (А2) – 3:5

Алмаз (D1) – Носорог-Меблі-Лідер (С2) – 5:1

1/2 фіналу

Феміда-WOODMALL (А1) – Beerloga (D2) –

REDMION (А2) – Алмаз (D1) –

Матч за 3-є місце

Переможені у півфіналах

Фінал

Переможці півфіналів

Кубок радіостанції “Окей.ФМ” (за 5-8 місця)

1/2 фіналу

Менс (В2) – Forex Club (C1) –

Інтерпродсервіс (В1) – Носорог-Меблі-Лідер (С2) –

Матч за 7-е місце 

Переможені у півфіналах

Матч за 5-е місце

Переможці півфіналів

Кубок сайту 20.ua (за 9-12 місця)

1/2 фіналу

Наркевицька ОТГ (А3) – Авіатор (В3) – 7:4

Brilliant (C3) – МобіФренд (D3) – 3:5

Матч за 11-е місце

Авіатор (В3) – Brilliant (C3) –

Матч за 9-е місце

Наркевицька ОТГ (А3) – МобіФренд (D3) –

Кубок сайту MoeMisto.ua (за 13-16 місця)

1/2 фіналу

Astrum (А4) – СК “Проскурів” (В4) – 3:3 пен. 1:2

ФК “Буд-Двір” (С4) – Ковчег (D4) – 4:5

Матч за 15-е місце

Astrum (А4) – ФК “Буд-Двір” (С4) –

Матч за 13-е місце

СК “Проскурів” (В4) – Ковчег (D4) –

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here