ВСІМ Бізнес-ліга-2024. Технічні дані матчів 4-го травня

0
76

Поділля Метиз Smereka (Писарівка) – 1:1

04.05.2024. 3 тур.

Голи:

1:0 – Калюжняк Денис, 14

1:1 – Головко Юрій, 24

 

ФК «Лицарі» – Кардіфф – 2:8

04.05.2024. 3 тур.

Голи:

0:1 – Сокольський Даніїл, 5

1:1 – Кейлик Денис, 6

1:2 – Бохонок Дмитро, 8

1:3 – Диняк Тимофій, 9

1:4 – Юрко Петро, 19

1:5 – Бохонок Дмитро, 22

2:5 – Матвіяс Василь, 24

2:6 – Бойчук Ігор, 25

2:7 – Сокольський Даніїл, 27

2:8 – Сокольський Даніїл, 28

 

Royal PalaceІнтерпродсервіс – 2:2

04.05.2024. 3 тур.

Голи:

1:0 – Гонтар Роман, 3

1:1 – Хадж Халаф Алаа, 8

2:1 – Скрипковський Сергій, 9

2:2 – Литвинюк Сергій (в свої ворота), 20

Попередження: Гурин Дмитро (Інтерпродсервіс), 25; Райтаровский Олександр (Інтерпродсервіс), 27

 

Ковчег (X-City) – Sebn.ua – 1:3

04.05.2024. 3 тур.

Голи:

0:1 – Ноль Артем, 17

0:2 – Гнідий Сергій, 19

1:2 – Каплуновський Вадим, 20

1:3 – Савчук Віктор, 21

Попередження: Цісар Микола (Ковчег (X-City)), 24; Каплуновський Вадим (Ковчег (X-City)), 29

 

ККФА-REDMION – 3-й тайм – 7:0

04.05.2024. 3 тур.

Голи:

1:0 – Марчук Дмитро (в свої ворота), 8

2:0 – Серафімов Олександр, 12

3:0 – Серафімов Олександр, 13

4:0 – Сулима Богдан, 14

5:0 – Горобець Вадим, 18

6:0 – Хмиз Олександр, 22

7:0 – Гнатюк Валентин, 27

Попередження: Мельник Роман (3-й тайм), 24; Савчук Павло(ККФА-REDMION), 30

Вилучення: Мельник Роман (3-й тайм), 28 (2ЖК)

 

МФК «ТА ТИ ШО» – Заслав’я – 7:2

04.05.2024. 3 тур.

Голи:

1:0 – Константинов Сергій, 2

1:1 – Дурдас Андрій, 6

2:1 – Рудик Олексій – з пенальті, 10

3:1 – Чернецький Артур, 14

4:1 – Ханейчук Юрій, 15

5:1 – Соловей Ярослав, 18

6:1 – Чернецький Артур, 20

6:2 – Колісник Іван, 27

7:2 – Рудик Олексій, 29

Попередження: Бурківський Віктор (Заслав’я), 7; ЛабудькоВіталій (Заслав’я), 9; Дудка Віталій (Заслав’я), 18

 

СФГ «Поділля» – Гладіатор – 2:1

04.05.2024. 3 тур.

Голи:

1:0 – Кульгук Дмитро, 11

2:0 – Кульгук Дмитро, 21

2:1 – Садовець Роман, 21

 

Адвокат – Епіцентр-К – 3:5

04.05.2024. 3 тур.

Голи:

1:0 – Голова Сергій, 2

2:0 – Голова Сергій, 3

2:1 – Оверчук Роман, 12

2:2 – Самсонюк Олександр, 18

2:3 – Успенський Юрій, 21

2:4 – Успенський Юрій, 25

2:5 – Безвещук Вадим, 26

3:5 – Голова Сергій, 30

Попередження: Цибуля Андрій (Епіцентр-К), 10

 

SILVER CUP

Smereka (Писарівка) – Заслав’я – 4:7

04.05.2024. Silver Cup. 1/4 фіналу.

Голи:

1:0 – Кашперук Владислав, 5

1:1 – Бурківський Віктор, 12

2:1 – Кашперук Владислав, 14

2:2 – Колісник Іван, 17

3:2 – Головко Юрій, 22

3:3 – Дурдас Андрій, 25

3:4 – Бурківський Віктор, 27

3:5 – Бурківський Віктор, 29

4:5 – Головко Юрій, 30

4:6 – Панасюк Володимир, 30

4:7 – Куян Ігор, 30

Попередження: Панасюк Володимир (Заслав’я), 21; Куян Ігор(Заслав’я), 29

ФК «Лицарі» – МФК «ТА ТИ ШО» – 0:2

04.05.2024. Silver Cup. 1/4 фіналу.

Голи:

0:1 – Гнатишко Андрій, 21

0:2 – Чернецький Артур, 29

 

Sebn.ua – Адвокат – 3:2

04.05.2024. Silver Cup. 1/4 фіналу.

Голи:

0:1 – Остапов Вадим, 2

0:2 – Голова Сергій, 8

1:2 – Вельц Денис, 10

2:2 – Гнідий Сергій, 12

3:2 – Будченко Михайло, 29

Попередження: Остапов Вадим (Адвокат), 28

 

Ковчег (X-City) – Гладіатор – 6:5

04.05.2024. Silver Cup. 1/4 фіналу.

Голи:

1:0 – Каплуновський Вадим, 4

2:0 – Ярощук Олексій (в свої ворота), 8

2:1 – Мельник Артем, 9

2:2 – Садовець Роман, 11

3:2 – Леонов Оександр, 15

4:2 – Каплуновський Вадим, 15

4:3 – Садовець Роман, 20

4:4 – Дін Беверлі Родрін, 25

5:4 – Вівсянко Руслан (в свої ворота), 29

5:5 – Мельник Артем, 29

6:5 – Каплуновський Вадим, 30

Попередження: Бойко Олег (Ковчег (X-City)), 7; ЯрощукОлексій (Гладіатор), 24

 

GOLDEN CUP

ККФА-REDMION – Кардіфф – 3:3.
По пенальт
і – 2:4

04.05.2024. Golden Cup. 1/4 фіналу.

Голи:

0:1 – Черкезов Фархат, 13

0:2 – Бохонок Дмитро, 24

0:3 – Сокольський Даніїл, 25

1:3 – Сулима Богдан, 26

2:3 – Серафімов Олександр, 29

3:3 – Серафімов Олександр, 30

Післяматчеві пенальті:

0:1 – Диняк Тимофій

0:1 – Богуславський Денис (не забив)

0:1 – Сокольський Даніїл (не забив)

1:1 – Мустафін Павло

1:2 – Сичов Захар

2:2 – Савчук Павло

2:3 – Бойчук Ігор

2:3 – Гнатюк Валентин (не забив)

2:4 – Черкезов Фархат

Попередження: Сулима Богдан (ККФА-REDMION), 9; Коцюбинський Владислав (Кардіфф), 10; Бойчук Ігор(Кардіфф), 10; Бохонок Дмитро (Кардіфф), 10; Мустафін Павло(ККФА-REDMION), 19; Савчук Павло (ККФА-REDMION), 24

Вилучення: Бохонок Дмитро (Кардіфф), 29 (2ЖК)

 

Поділля Метиз – 3-й тайм – 5:2

04.05.2024. Golden Cup. 1/4 фіналу.

Голи:

0:1 – Шкодяк Даніїл, 2

1:1 – Капатинський Тімур, 7

2:1 – Калюжняк Денис, 13

3:1 – Білий Ілля, 17

3:2 – Остроголов Данило, 24

4:2 – Білий Ілля, 28

5:2 – Боднар Микола, 29

Попередження: Шкодяк Даніїл (3-й тайм), 10; Стожик Сергій(Поділля Метиз), 14; Марчук Дмитро (3-й тайм), 19; Білий Ілля(Поділля Метиз), 24; Шумський Владислав (3-й тайм), 27

Вилучення: Стожик Сергій (Поділля Метиз), 14 (2ЖК); Шкодяк Даниїл (3-й тайм), 14 (2ЖК)

 

Royal Palace – СФГ «Поділля» – 0:0.
По пенальт
і – 3:4

04.05.2024. Golden Cup. 1/4 фіналу.

Післяматчеві пенальті:

1:0 – Зарванський Віталій

1:1 – Пасічник Олексій

2:1 – Басистюк Роман

2:1 – Леонтієв Дмитро (не забив)

3:1 – Крупський Назар

3:2 – Омельчук Назар

3:2 – Скрипковський Сергій (не забив)

3:3 – Глєбов Андрій

3:3 – Литвинюк Сергій (не забив)

3:4 – Кульгук Дмитро

 

Інтерпродсервіс – Епіцентр-К – 1:5

04.05.2024. Golden Cup. 1/4 фіналу.

Голи:

0:1 – Слівінський Вадим, 3

0:2 – Успенський Юрій, 6

1:2 – Гурин Дмитро, 11

1:3 – Олянчук Сергій, 13

1:4 – Бурка Костянтин, 27

1:5 – Оверчук Роман, 27

Попередження: Гордійчук Сергій (Епіцентр-К), 11; Успенський Юрій (Епіцентр-К), 19; Оверчук Роман (Епіцентр-К), 23

Вилучення: Райтаровский Олександр (Інтерпродсервіс), 28

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here