WINTER CUP OF SC SOKIL-2024: на старт виходять юнаки 2013 року народження

0
277

5 лютого стартують змагання серед юнаків 2013 року народження у рамках всеукраїнського турніру з футзалу “WINTER CUP OF SC SOKIL-2024”, організованого Асоціацією футзалу Хмельницької області спільно з Управлінням молоді та спорту Хмельницької міської ради та Спортивним клубом “Сокіл”.

Імена чемпіона та призерів будуть визначитися серед 8 команд-учасниць:
– Академія футзалу (Житомир)

– ФК VIVA CUP” (Хмельницький)

– ДЮСШ №4 (Рівне)

СК Сокіл (Хмельницький)

– Новатор (Хмельницький)

– Нива (Тернопіль)

– Любарт (Луцьк)

– СК Темп (Вінниця)

На груповому етапі команди розділені на 2 групи по 4 команди у кожній. За підсумками групового етапу будуть зіграні півфінали в верхній та нижній сітці та стикові матчі, у яких і визначаться підсумкові позиції усіх команд. Змагання проходитимуть впродовж 2 днів, 5 та 6 лютого, у спорткомплексі ГУНП, тривалість одного матчу — 25 хвилин без перерв.

ГРУПА – А

ГРУПА – Б

1

“АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ” (ЖИТОМИР)

1

ФК “VIVA CUP” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ)

2

«ДЮСШ -4» (РІВНЕ)

2

СК “СОКІЛ 2013” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ)

3

“НОВАТОР” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ)

3

“НИВА” (ТЕРНОПІЛЬ)

4

«ЛЮБАРТ» (ЛУЦЬК)

4

СК “ТЕМП” (ВІННИЦЯ)

Тур

Пара команд

Дата

Місце

проведення

Час початку

Рах.

1

“АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ” (ЖИТОМИР) – “НОВАТОР” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ)

05.02

Зарічанська, 9

11.00

1

ФК “VIVA CUP” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) – СК “ТЕМП” (ВІННИЦЯ)

05.02

Зарічанська, 9

11.30

1

“ДЮСШ -4” (РІВНЕ) – “ЛЮБАРТ” (ЛУЦЬК)

05.02

Зарічанська, 9

12.00

1

“НИВА” (ТЕРНОПІЛЬ) – СК “СОКІЛ 2013” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ)

05.02

Зарічанська, 9

12.30

2

“ЛЮБАРТ” (ЛУЦЬК) – “НОВАТОР” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ)

05.02

Зарічанська, 9

13.00

2

“ДЮСШ -4” (РІВНЕ) – “АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ” (ЖИТОМИР)

05.02

Зарічанська, 9

13.30

2

СК “ТЕМП” (ВІННИЦЯ) – СК “СОКІЛ 2013” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ)

05.02

Зарічанська, 9

14.00

2

ФК “VIVA CUP” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) – “НИВА” (ТЕРНОПІЛЬ)

05.02

Зарічанська, 9

14.30

3

“НОВАТОР” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) – “ДЮСШ -4” (РІВНЕ)

06.02

Зарічанська, 9

11.00

3

“АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ” (ЖИТОМИР) – “ЛЮБАРТ” (ЛУЦЬК)

06.02

Зарічанська, 9

11.30

3

“НИВА” (ТЕРНОПІЛЬ) – СК “ТЕМП” (ВІННИЦЯ)

06.02

Зарічанська, 9

12.00

3

СК “СОКІЛ 2013” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) – ФК “VIVA CUP” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ)

06.02

Зарічанська, 9

12.30

3 команда групи «А»-4 команда групи «Б»

06.02

Зарічанська, 9

13.00

3 команда групи «Б»-4 команда групи «А»

06.02

Зарічанська, 9

13.30

1 команда групи «А»-2 команда групи «Б»

06.02

Зарічанська, 9

14.00

1 команда групи «Б»-2 команда групи «А»

06.02

Зарічанська, 9

14.30

Гра за 7 місце

 

06.02

Зарічанська, 9

15.00

Гра за 5 місце

 

06.02

Зарічанська, 9

15.30

Гра за 3 місце

 

06.02

Зарічанська, 9

16.00

Гра за 1 місце

 

06.02

Зарічанська, 9

16.30

НАГОРОДЖЕННЯ

17.00

ПРИМІТКА:   05.02.2024 в разі повітряної тривоги, ігри будуть дограватися 06.02.2024.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here