WINTER CUP OF SC SOKIL-2024: на старт виходять юнаки 2015 року народження

0
189

26 лютого стартують змагання серед юнаків 2015 року народження у рамках всеукраїнського турніру з футзалу “WINTER CUP OF SC SOKIL-2024”, організованого Асоціацією футзалу Хмельницької області спільно з Управлінням молоді та спорту Хмельницької міської ради та Спортивним клубом “Сокіл”.

Імена чемпіона та призерів будуть визначатися серед 8 команд-учасниць:

– СК Сокіл-2015 (Хмельницький)

– ФК Любарт (Луцьк)

– ДЮСШ Синельникове (Дніпропетровська область) 

– ДЮСШ №3 (Хмельницький) 

– ДЮСШ Академія футзалу (Житомир)

  ФК Україна (Хмельницька область) 

– ДЮСШ Снятин (Івано-Франківська область) 

– ДЮСШ Дунаївці (Хмельницька область) 

На груповому етапі команди розділені на 2 групи по 4 команди у кожній. За підсумками групового етапу будуть зіграні півфінали в верхній та нижній сітці та стикові матчі, у яких і визначаться підсумкові позиції усіх команд. Змагання проходитимуть впродовж 2 днів, 26 та 27 лютого, у спорткомплексі ГУНП, тривалість одного матчу — 25 хвилин без перерв.

ГРУПА – А

ГРУПА – Б

1

ДЮСШ СИНЕЛЬНИКОВЕ (ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ)

1

ДЮСШ “ДУНАЇВЦІ” (ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ)

2

СК “СОКІЛ 2015» (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ)

2

ДЮСШ «СНЯТИН» (ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ)

3

ФК “УКРАЇНА” (ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ)

3

ФК “ЛЮБАРТ” (ЛУЦЬК)

4

ДЮСШ «АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ» (ЖИТОМИР)

4

«ДЮСШ 3» (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ)

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ДІТЕЙ
1 ФК “УКРАЇНА” (ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ) – СК “СОКІЛ 2015” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) 26.02 Зарічанська, 9 10.00  
1 ДЮСШ “ДУНАЇВЦІ” (ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ) – “ДЮСШ 3” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) 26.02 Зарічанська, 9 10.30  
1 ДЮСШ “АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ” (ЖИТОМИР) – ДЮСШ СИНЕЛЬНИКОВЕ (ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ) 26.02 Зарічанська, 9 11.00  
1 ФК “ЛЮБАРТ” (ЛУЦЬК) – ДЮСШ “СНЯТИН” (ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ) 26.02 Зарічанська, 9 11.30  
2 ФК “УКРАЇНА” (ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ) – ДЮСШ “АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ” (ЖИТОМИР) 26.02 Зарічанська, 9 12.00  
2 СК “СОКІЛ 2015” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) – ДЮСШ СИНЕЛЬНИКОВЕ (ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ) 26.02 Зарічанська, 9 12.30  
2 “ДЮСШ 3” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) – ФК “ЛЮБАРТ” (ЛУЦЬК) 26.02 Зарічанська, 9 13.00  
2 ДЮСШ “СНЯТИН” (ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ) – ДЮСШ “ДУНАЇВЦІ” (ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ) 26.02 Зарічанська, 9 13.30  
3 СК “СОКІЛ 2015” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) – ДЮСШ “АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ” (ЖИТОМИР) 26.02 Зарічанська, 9 14.00  
3 ДЮСШ СИНЕЛЬНИКОВЕ (ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ) – ФК “УКРАЇНА” (ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ) 26.02 Зарічанська, 9 14.30  
3 ДЮСШ “СНЯТИН” (ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ) – “ДЮСШ 3” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) 26.02 Зарічанська, 9 15.00  
3 ДЮСШ “ДУНАЇВЦІ” (ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ) – ФК “ЛЮБАРТ” (ЛУЦЬК) 26.02 Зарічанська, 9 15.30  
½ 3 команда групи «А»-4 команда групи «Б» 27.02 Зарічанська, 9 09.00  
½ 3 команда групи «Б»-4 команда групи «А» 27.02 Зарічанська, 9 09.30  
½ 1 команда групи «А»-2 команда групи «Б» 27.02 Зарічанська, 9 10.00  
½ 1 команда групи «Б»-2 команда групи «А» 27.02 Зарічанська, 9 10.30  
Гра за 7 місце   27.02 Зарічанська, 9 11.00  
Гра за 5 місце   27.02 Зарічанська, 9 11.30  
Гра за 3 місце   27.02 Зарічанська, 9 12.00  
Гра за 1 місце   27.02 Зарічанська, 9 12.30  
НАГОРОДЖЕННЯ 13.00  

 

ПРИМІТКА:   26.01.2024 в разі повітряної тривоги, ігри будуть дограватися 27.01.2024.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here