Winter Cup of SC Sokil-2024: на старт виходять юнаки 2016р.н.

0
296

Триває розіграш Всеукраїнського турніру з футзалу “Winter Cup of SC Sokil-2024”, який цьогоріч об’єднає в собі змагання серед юнаків відразу у восьми вікових групах. У понеділок, 19 лютого, в боротьбу за трофей вступлять наймолодші учасники змагань – юнаки 2016р.н.

Тут позмагаються 7 команд, які визначатимуть імена чемпіона та призерів по коловій системі. Змагання проходитимуть протягом двох днів, 19 та 20 листопада, у спорткомплексі ГУНП, тривалість одного матчу — 25 хвилин без перерв.

Тур

Пара команд

Дата

Місце

проведення

Час початку

Рах.

«Winter cup of SC SOKIL»-2016

1

СК “СОКІЛ” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) – ФК “ПОДІЛЛЯ” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ)

19.02

Зарічанська, 9

10.00

1

“ДЮСШ №1” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) – ДЮСШ “СНОВСЬК” (ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ)

19.02

Зарічанська, 9

10.30

1

ФК “VIVA CUP” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) – ФШ “МРІЯ” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ)

19.02

Зарічанська, 9

11.00

2

ФК “ПОДІЛЛЯ” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) – “ДЮСШ №1” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ)

19.02

Зарічанська, 9

11.30

2

ФК “ВОЛИНЬ” (ЛУЦЬК) – СК “СОКІЛ” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ)

19.02

Зарічанська, 9

12.00

2

ДЮСШ “СНОВСЬК” (ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ) – ФК “VIVA CUP” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ)

19.02

Зарічанська, 9

12.30

3

“ДЮСШ №1” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) – ФК “ВОЛИНЬ” (ЛУЦЬК)

19.02

Зарічанська, 9

13.00

3

ФК “VIVA CUP” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) – ФК “ПОДІЛЛЯ” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ)

19.02

Зарічанська, 9

13.30

3

ФШ “МРІЯ” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) – ДЮСШ “СНОВСЬК” (ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ)

19.02

Зарічанська, 9

14.00

4

СК “СОКІЛ” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) – “ДЮСШ №1” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ)

19.02

Зарічанська, 9

14.30

4

ФК “ВОЛИНЬ” (ЛУЦЬК) – ФК “VIVA CUP” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ)

19.02

Зарічанська, 9

15.00

4

ФК “ПОДІЛЛЯ” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) – ФШ “МРІЯ” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ)

19.02

Зарічанська, 9

15.30

5

ФШ “МРІЯ” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) – ФК “ВОЛИНЬ” (ЛУЦЬК)

20.02

Зарічанська, 9

09.00

5

ДЮСШ “СНОВСЬК” (ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ) – ФК “ПОДІЛЛЯ” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ)

20.02

Зарічанська, 9

09.30

5

ФК “VIVA CUP” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) – СК “СОКІЛ” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ)

20.02

Зарічанська, 9

10.00

6

ФК “ВОЛИНЬ” (ЛУЦЬК) – ДЮСШ “СНОВСЬК” (ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ)

20.02

Зарічанська, 9

10.30

6

“ДЮСШ №1” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) – ФК “VIVA CUP” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ)

20.02

Зарічанська, 9

11.00

6

СК “СОКІЛ” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) – ФШ “МРІЯ” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ)

20.02

Зарічанська, 9

11.30

7

ФК “ПОДІЛЛЯ” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) – ФК “ВОЛИНЬ” (ЛУЦЬК)

20.02

Зарічанська, 9

12.00

7

ДЮСШ “СНОВСЬК” (ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ) – СК “СОКІЛ” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ)

20.02

Зарічанська, 9

12.30

7

ФШ “МРІЯ” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) – “ДЮСШ №1” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ)

20.02

Зарічанська, 9

13.00

НАГОРОДЖЕННЯ

13.30

ПРИМІТКА:   19.02.2024 в разі повітряної тривоги, ігри будуть дограватися 20.02.2024.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here