Winter Cup of SC Sokil-2024: у боротьбу вступають юнаки 2009 року народження

0
286

Розіграш Всеукраїнського турніру з футзалу “Winter Cup of SC Sokil-2024”, який цьогоріч об’єднує в собі змагання серед юнаків відразу у восьми вікових групах, виходить на фінішну пряму. У понеділок, 11 березня, в боротьбу за трофей вступлять юнаки 2009р.н.

Тут позмагаються 6 команд, які визначатимуть імена чемпіона та призерів по коловій системі: 

– ДЮСШ №3 (Хмельницький)

– ДЮСШ Дунаївці (Хмельницька область)

– СК Сокіл 2009 (Хмельницький)

– Олімпія (Дніпро)

– Кармель (Житомирська область) 

– СК Сокіл 2010-2011 (Хмельницький)

 Змагання проходитимуть протягом двох днів, 11 та 12 березня, у спорткомплексі ГУНП, тривалість одного матчу — 25 хвилин без перерв.

Тур

Пара команд

Дата

Місце

проведення

Час початку

Рах.

«Winter cup of SC SOKIL»-2009

1

“ДЮСШ 3” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) – ДЮСШ “ДУНАЇВЦІ” (ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ)

11.03

Зарічанська, 9

09.30

1

СК “СОКІЛ 2009” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) – “ОЛІМПІЯ” (ДНІПРО)

11.03

Зарічанська, 9

10.00

1

“КАРМЕЛЬ” (ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ) – СК “СОКІЛ 2010-2011” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ)

11.03

Зарічанська, 9

10.30

2

“ОЛІМПІЯ” (ДНІПРО) – “ДЮСШ 3” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ)

11.03

Зарічанська, 9

11.00

2

КАРМЕЛЬ” (ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ) – СК “СОКІЛ 2009” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ)

11.03

Зарічанська, 9

11.30

2

СК “СОКІЛ 2010-2011” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) – ДЮСШ “ДУНАЇВЦІ” (ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ)

11.03

Зарічанська, 9

12.00

3

“ДЮСШ 3” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) – “КАРМЕЛЬ” (ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ)

11.03

Зарічанська, 9

12.30

3

ДЮСШ “ДУНАЇВЦІ” (ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ) – “ОЛІМПІЯ” (ДНІПРО)

11.03

Зарічанська, 9

13.00

3

СК “СОКІЛ 2009” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) – СК “СОКІЛ 2010-2011” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ)

11.03

Зарічанська, 9

13.30

4

СК “СОКІЛ 2009” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) – “ДЮСШ 3” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ)

12.03

Зарічанська, 9

09.00

4

СК “СОКІЛ 2010-2011” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) – “ОЛІМПІЯ” (ДНІПРО)

12.03

Зарічанська, 9

09.30

4

“КАРМЕЛЬ” (ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ) – ДЮСШ “ДУНАЇВЦІ” (ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ)

12.03

Зарічанська, 9

10.00

5

“ДЮСШ 3” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) – СК “СОКІЛ 2010-2011” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ)

12.03

Зарічанська, 9

10.30

5

“ОЛІМПІЯ” (ДНІПРО) – “КАРМЕЛЬ” (ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ)

12.03

Зарічанська, 9

11.00

5

ДЮСШ “ДУНАЇВЦІ” (ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ) – СК “СОКІЛ 2009” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ)

12.03

Зарічанська, 9

11.30

НАГОРОДЖЕННЯ

12.00

ПРИМІТКА:   11.03.2024 в разі повітряної тривоги, ігри будуть дограватися 12.03.2024.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here