WINTER CUP OF SC SOKIL-2024: в боротьбу вступають юнаки 2010 року народження

0
273

29 січня стартують змагання серед юнаків 2010 року народження у рамках всеукраїнського турніру з футзалу “WINTER CUP OF SC SOKIL-2024”, організованого Асоціацією футзалу Хмельницької області спільно з Управлінням молоді та спорту Хмельницької міської ради та Спортивним клубом “Сокіл”.

Імена чемпіона та призерів будуть визначитися серед 8 команд-учасниць:
– ФК ДОМАНІВКА (Миколаївська область)
– ФА РІВЕНЬ (Хмельницький)
– ДЮСШ №1 (Хмельницький
– СК «СОКІЛ» – 2011 (Хмельницький)
– ДЮСШ №3 (Хмельницький)
– АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ (Житомир)
– СК «СОКІЛ» – 2010 (Хмельницький)
– ФК «ДИНАМО» (Хмельницький)

На груповому етапі команди розділені на 2 групи по 4 команди у кожній. За підсумками групового етапу будуть зіграні півфінали в верхній та нижній сітці та стикові матчі, у яких і визначаться підсумкові позиції усіх команд. Змагання проходитимуть впродовж 2 днів, 29 та 30 січня, у спорткомплексі ГУНП, тривалість одного матчу — 25 хвилин без перерв.

ГРУПА – А ГРУПА – Б
1 ФК ДОМАНІВКА (МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ) 1 ДЮСШ №3 (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ)
2 ФА РІВЕНЬ (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) 2 АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ  (ЖИТОМИР)
3 ДЮСШ №1 (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) 3 СК «СОКІЛ» – 2010 (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ)
4 СК «СОКІЛ» – 2011 (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) 4 ФК «ДИНАМО» (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ)

 

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.
«Winter cup of SC SOKIL»-2010
1 ФА РІВЕНЬ (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) – ДЮСШ №1 (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) 29.01 Зарічанська, 9 10.00
1 СК “СОКІЛ” – 2010 (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) – ДЮСШ №3 (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) 29.01 Зарічанська, 9 10.30
1 ФК ДОМАНІВКА (МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ) – СК “СОКІЛ” – 2011 (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) 29.01 Зарічанська, 9 11.00
1 АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ  (ЖИТОМИР) – ФК “ДИНАМО” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) 29.01 Зарічанська, 9 11.30
2 СК “СОКІЛ” – 2011 (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) – ДЮСШ №1 (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) 29.01 Зарічанська, 9 12.00
2 ФК “ДИНАМО” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) – ДЮСШ №3 (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) 29.01 Зарічанська, 9 12.30
2 ФК ДОМАНІВКА (МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ) – ФА РІВЕНЬ (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) 29.01 Зарічанська, 9 13.00
2 АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ  (ЖИТОМИР) – СК “СОКІЛ” – 2010 (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) 29.01 Зарічанська, 9 13.30
3 ФА РІВЕНЬ (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) – СК “СОКІЛ” – 2011 (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) 29.01 Зарічанська, 9 14.00
3 СК “СОКІЛ” – 2010 (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) – ФК “ДИНАМО” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) 29.01 Зарічанська, 9 14.30
3 ДЮСШ №1 (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) – ФК ДОМАНІВКА (МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ) 29.01 Зарічанська, 9 15.00
3 ДЮСШ №3 (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) – АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ  (ЖИТОМИР) 29.01 Зарічанська, 9 15.30
½ 3 команда групи «А»-4 команда групи «Б» 30.01 Зарічанська, 9 09.00
½ 3 команда групи «Б»-4 команда групи «А» 30.01 Зарічанська, 9 09.30
½ 1 команда групи «А»-2 команда групи «Б» 30.01 Зарічанська, 9 10.00
½ 1 команда групи «Б»-2 команда групи «А» 30.01 Зарічанська, 9 10.30
Гра за 7 місце 30.01 Зарічанська, 9 11.00
Гра за 5 місце 30.01 Зарічанська, 9 11.30
Гра за 3 місце 30.01 Зарічанська, 9 12.00
Гра за 1 місце 30.01 Зарічанська, 9 12.30
НАГОРОДЖЕННЯ 13.00

ПРИМІТКА:   29.01.2024 в разі повітряної тривоги, ігри будуть дограватися 30.01.2024.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here