WINTER CUP OF SC SOKIL-2024: в боротьбу вступають юнаки 2011 року народження

0
235

12 лютого стартують змагання серед юнаків 2011 року народження у рамках всеукраїнського турніру з футзалу “WINTER CUP OF SC SOKIL-2024”, організованого Асоціацією футзалу Хмельницької області спільно з Управлінням молоді та спорту Хмельницької міської ради та Спортивним клубом “Сокіл”.

Імена чемпіона та призерів будуть визначатися серед 8 команд-учасниць:

– СК Сокіл-2011 Хмельницький 

– ФК Агробізнес Волочиськ

– ДЮСШ Синельникове Дніпропетровська область 

– ДЮСШ №3 Хмельницький 

– Чайка Кіровоградська область 

– Олімпія Дніпро 

– СК Базис Черкаська область 

– СК Балта Одеська область.

На груповому етапі команди розділені на 2 групи по 4 команди у кожній. За підсумками групового етапу будуть зіграні півфінали в верхній та нижній сітці та стикові матчі, у яких і визначаться підсумкові позиції усіх команд. Змагання проходитимуть впродовж 2 днів, 12 та 13 лютого, у спорткомплексі ГУНП, тривалість одного матчу — 25 хвилин без перерв.

Календар відкритого турніру з футзалу серед дітей «Winter cup of SC SOKIL»2011 року народження, 1213.02.2024 (м. Хмельницький) спорткомплекс ГУНП (вул. Зарічанська, 9)

ГРУПА – А

ГРУПА – Б

1

СК “СОКІЛ 2011” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ)

1

ФК “АГРОБІЗНЕС” (ВОЛОЧИСЬК)

2

«ДЮСШ СИНЕЛЬНИКОВЕ» (ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ)

2

ДЮСШ №3 (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ)

3

“ЧАЙКА” (КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСТЬ)

3

“ОЛІМПІЯ” (ДНІПРО)

4

СК «БАЗИС» (ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ)

4

СК “БАЛТА” (ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ)

Тур

Пара команд

Дата

Місце

проведення

Час початку

Рах.

«Winter cup of SC SOKIL»-2011

1

ФК “АГРОБІЗНЕС” (ВОЛОЧИСЬК) – СК “БАЛТА” (ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ)

12.02

Зарічанська, 9

10.00

1

“ЧАЙКА” (КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСТЬ) – СК “СОКІЛ 2011” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ)

12.02

Зарічанська, 9

10.30

1

“ДЮСШ СИНЕЛЬНИКОВЕ” (ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ) – СК “БАЗИС” (ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ)

12.02

Зарічанська, 9

11.00

1

ДЮСШ №3 (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) – “ОЛІМПІЯ” (ДНІПРО)

12.02

Зарічанська, 9

11.30

2

СК “БАЗИС” (ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ) – СК “СОКІЛ 2011” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ)

12.02

Зарічанська, 9

12.00

2

ДЮСШ “СИНЕЛЬНИКОВЕ” (ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ) – “ЧАЙКА” (КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСТЬ)

12.02

Зарічанська, 9

12.30

2

СК “БАЛТА” (ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ) – “ОЛІМПІЯ” (ДНІПРО)

12.02

Зарічанська, 9

13.00

2

ФК “АГРОБІЗНЕС” (ВОЛОЧИСЬК) – ДЮСШ №3 (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ)

12.02

Зарічанська, 9

13.30

3

“ЧАЙКА” (КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСТЬ) – СК “БАЗИС” (ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ)

12.02

Зарічанська, 9

14.00

3

СК “СОКІЛ 2011” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) – “ДЮСШ СИНЕЛЬНИКОВЕ” (ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ)

12.02

Зарічанська, 9

14.30

3

ДЮСШ №3 (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) – СК “БАЛТА” (ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ)

12.02

Зарічанська, 9

15.00

3

“ОЛІМПІЯ” (ДНІПРО) – ФК “АГРОБІЗНЕС” (ВОЛОЧИСЬК)

12.02

Зарічанська, 9

15.30

½

13.02

Зарічанська, 9

09.00

½

13.02

Зарічанська, 9

09.30

½

13.02

Зарічанська, 9

10.00

½

13.02

Зарічанська, 9

10.30

Гра за 7 місце

13.02

Зарічанська, 9

11.00

Гра за 5 місце

13.02

Зарічанська, 9

11.30

Гра за 3 місце

13.02

Зарічанська, 9

12.00

Гра за 1 місце

13.02

Зарічанська, 9

12.30

НАГОРОДЖЕННЯ

13.00

ПРИМІТКА:   12.02.2024 в разі повітряної тривоги, ігри будуть дограватися 13.02.2024.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here