WINTER CUP OF SC SOKIL-2024 виходить на старт!

0
411

Найближчого понеділка, 15 січня, розпочинається розіграш “WINTER CUP OF SC SOKIL”,
організованого Асоціацією футзалу Хмельницької області спільно з Управлінням молоді та спорту Хмельницької міської ради та Спортивним клубом “Сокіл”. В рамках турніру пройдуть змагання у восьми вікових групах, і найпершими згідно графіку вступають в боротьбу за призові місця юнаки 2014 року народження.

8 команд з різних куточків України визначатимуть імена чемпіона та призерів, а в перший день турніру буде зіграно матчі групового етапу

ГРУПА – А ГРУПА – Б
1 “МРІЯ” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) 1 ДЮСШ 1 (Хмельницький)
2 ДЮСШ «АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ» (ЖИТОМИР) 2 «НИВА» (ВІННИЦЯ)
3 ДЮСШ СНЯТИН (ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ) 3 ФК «БАЗИС (ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ)
4 «НОВАТОР» (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) 4 СК “СОКІЛ” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ)

 

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ДІТЕЙ
1 “МРІЯ” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) – “НОВАТОР” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) 15.01 Зарічанська, 9 10.00  
1 СК “СОКІЛ” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) – “НИВА” (ВІННИЦЯ) 15.01 Зарічанська, 9 10.30  
1 ДЮСШ “АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ” (ЖИТОМИР) – “НОВАТОР” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) 15.01 Зарічанська, 9 11.00  
1 ФК “БАЗИС (ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ) – СК “СОКІЛ” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) 15.01 Зарічанська, 9 11.30  
2 ДЮСШ СНЯТИН (ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ) – “МРІЯ” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) 15.01 Зарічанська, 9 12.00  
2 ДЮСШ №1 (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) – ФК “БАЗИС (ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ) 15.01 Зарічанська, 9 12.30  
2 “НОВАТОР” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) – ДЮСШ СНЯТИН (ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ) 15.01 Зарічанська, 9 13.00  
2 ДЮСШ №1 (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) – СК “СОКІЛ” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) 15.01 Зарічанська, 9 13.30  
3 “МРІЯ” (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) – ДЮСШ “АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ” (ЖИТОМИР) 15.01 Зарічанська, 9 14.00  
3 ФК “БАЗИС (ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ) – “НИВА” (ВІННИЦЯ) 15.01 Зарічанська, 9 14.30  
3 ДЮСШ “АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ” (ЖИТОМИР) – ДЮСШ СНЯТИН (ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ) 15.01 Зарічанська, 9 15.00  
3 “НИВА” (ВІННИЦЯ) – FC ” ДЮСШ №1 (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) 15.01 Зарічанська, 9 15.30  
½ 3 команда групи «А»-4 команда групи «Б» 16.01 Зарічанська, 9 09.00  
½ 3 команда групи «Б»-4 команда групи «А» 16.01 Зарічанська, 9 09.30  
½ 1 команда групи «А»-2 команда групи «Б» 16.01 Зарічанська, 9 10.00  
½ 1 команда групи «Б»-2 команда групи «А» 16.01 Зарічанська, 9 10.30  
Гра за 7 місце   16.01 Зарічанська, 9 11.00  
Гра за 5 місце   16.01 Зарічанська, 9 11.30  
Гра за 3 місце   16.01 Зарічанська, 9 12.00  
Гра за 1 місце   16.01 Зарічанська, 9 12.30  
НАГОРОДЖЕННЯ 13.00  

Примітка. У разі повітряної тривоги 15.01.24 ігри будуть дограватися 16.01.24.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here