WINTER CUP OF SC SOKIL-2024: юнаки 2012 року народження виходять на старт

0
564

22 січня стартують змагання серед юнаків 2012 року народження у рамках всеукраїнського турніру з футзалу “WINTER CUP OF SC SOKIL-2024”, організованого Асоціацією футзалу Хмельницької області спільно з Управлінням молоді та спорту Хмельницької міської ради та Спортивним клубом “Сокіл”.

Імена чемпіона та призерів будуть визначитися серед 8 команд-учасниць з різних міст України:

  • СК Балта (Одеська область)
  • УО Фастів (Київська область)
  • ДЮСШ Снятин (Івано-Франківська область)
  • Олімпія (Дніпро)
  • СК Сокіл-2012 (Хмельницький)
  • ДЮСШ Хоростків (Тернопільська область)
  • ФК Базис (Черкаська область)
  • СК Сокіл -2013 (Хмельницький)

На груповому етапі команди розділені на 2 групи по 4 команди у кожній. За підсумками групового етапу будуть зіграні півфінали в верхній та нижній сітці та стикові матчі, у яких і визначаться підсумкові позиції усіх команд. Змагання проходитимуть впродовж 2 днів, 22 та 23 січня, у спорткомплексі ГУНП, тривалість одного матчу — 25 хвилин без перерв.

ГРУПА – А ГРУПА – Б
1 СК «БАЛТА» (ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ) 1 УО «ФАСТІВ» (КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ)
2 ДЮСШ СНЯТИН (ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ) 2 «ОЛІМПІЯ» (ДНІПРО)
3 СК «СОКІЛ» – 2013″ (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) 3 ДЮСШ «ХОРОСТКІВ» (ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ)
4 ФК «БАЗИС» (ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ) 4 СК «СОКІЛ» – 2012″ (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ)

Далі надаємо розклад матчів:

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.
«Winter cup of SC SOKIL»-2012
1 СК “СОКІЛ” – 2013″ (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) – ФК “БАЗИС” (ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ) 22.01 Зарічанська, 9 10.00
1 УО “ФАСТІВ” (КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ) – СК “СОКІЛ” – 2012″ (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) 22.01 Зарічанська, 9 10.30
1 СК “СОКІЛ” – 2013″ (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) – СК “БАЛТА” (ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ) 22.01 Зарічанська, 9 11.00
1 ДЮСШ “ХОРОСТКІВ” (ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ) – “ОЛІМПІЯ” (ДНІПРО) 22.01 Зарічанська, 9 11.30
2 СК “БАЛТА” (ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ) – ДЮСШ СНЯТИН (ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ) 22.01 Зарічанська, 9 12.00
2 СК “СОКІЛ” – 2012″ (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) – “ОЛІМПІЯ” (ДНІПРО) 22.01 Зарічанська, 9 12.30
2 ФК “БАЗИС” (ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ) – ДЮСШ СНЯТИН (ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ) 22.01 Зарічанська, 9 13.00
2 УО “ФАСТІВ” (КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ) – ДЮСШ “ХОРОСТКІВ” (ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ) 22.01 Зарічанська, 9 13.30
3 ДЮСШ СНЯТИН (ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ) – СК “СОКІЛ” – 2013″ (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) 22.01 Зарічанська, 9 14.00
3 ДЮСШ “ХОРОСТКІВ” (ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ) – СК “СОКІЛ” – 2012″ (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) 22.01 Зарічанська, 9 14.30
3 СК “БАЛТА” (ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ) – ФК “БАЗИС” (ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ) 22.01 Зарічанська, 9 15.00
3 “ОЛІМПІЯ” (ДНІПРО) – УО “ФАСТІВ” (КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ) 22.01 Зарічанська, 9 15.30
½ 3 команда групи «А»-4 команда групи «Б» 23.01 Зарічанська, 9 09.00
½ 3 команда групи «Б»-4 команда групи «А» 23.01 Зарічанська, 9 09.30
½ 1 команда групи «А»-2 команда групи «Б» 23.01 Зарічанська, 9 10.00
½ 1 команда групи «Б»-2 команда групи «А» 23.01 Зарічанська, 9 10.30
Гра за 7 місце 23.01 Зарічанська, 9 11.00
Гра за 5 місце 23.01 Зарічанська, 9 11.30
Гра за 3 місце 23.01 Зарічанська, 9 12.00
Гра за 1 місце 23.01 Зарічанська, 9 12.30
НАГОРОДЖЕННЯ 13.00

ПРИМІТКА:   22.01.2024 в разі повітряної тривоги, ігри будуть дограватися 23.01.2024.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here