Ян Костецький: «Плей-офф – це вже зовсім інший турнір»

0
202

Кращий гравець стартових ігор 1/8 фіналу плей-офф у Дивізіоні 5 – про дві перемоги над АТ «Хмельницькобленерго», розчарування від невідбувшогося дебюту у еліті та повернення до ФК «ІТА-TOOLS-Литвина»

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “FOREX CLUB”

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “PRISMA Sportswear”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ГОТЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РОДИННА ПАСІКА GAVAGA

– Яне, які враження залишилися після двох перемог над АТ «Хмельницькобленерго» у 1/8 фіналу плей-офф Дивізіону 5?

– Враження дуже позитивні. Команда в двох іграх здолала вкрай непростого суперника, який недарма посів перше місце у своїй підгрупі, було дуже важко. Плей-офф – це вже зовсім інший турнір, і це відчувається.

– В обох іграх ваша команда виглядала вкрай вмотивованою, й інколи здавалося, що в хлопців підлога буде горіти під ногами від бажання виграти. Чи були, можливо, якісь особливі налаштування від тренера в роздягальні?

– Чуємо особливі настанови від тренера перед кожною грою (посміхається). Перед плей-офф у нас відбулася серйозна чоловіча розмова, усі значно серйозніше стали підходити до справи, аби виконати нашу головну ціль на сезон – вийти у Дивізіон 4. Дивилися ігри АТ «Хмельницькобленерго», вивчали тактику та сильні сторони. Головним завданням було не давати їм робити довгі навісні передачі, а також компактно зіграти в обороні. Це принесло свій результат, а ми в кожній з цих ігор прагнули грати першим номером.

– Останніми сезонами виступали за ФК «Городок-Юрія-Фарм», були в заявці команди на дебютний сезон у еліті, але взимку перейшли у ФК «ІТА-TOOLSЛитвина». Чому так сталося?

Нажаль, не зіграв у еліті у жодної гри через травму, яку отримав перед сезоном. Зараз все добре, а перехід у ФК «ІТА-TOOLS-Литвина» точно не сприймаю як крок назад у кар’єрі, оскільки рівень як Преміум-ліги, так і Дивізіону 5 зростає з кожним сезоном. Прагну принести максимальну користь команді.

– ФК «ІТА-TOOLSЛитвина» повернулася до Преміум-ліги після трирічної перерви. Як сприйняли цей факт і як Вас зустріли у команді?

– Дуже приємно було. Колись грали разом, і сюди завжди повертаюся, наче додому. В нас прекрасний колектив і чудова атмосфера в роздягальні, що значно важливіше за голи та залікові очки.

– З ким би хотілося більше зіграти у чвертьфіналі – із GC «BARBERSHOP» чи «Соколом-2», і чи стане додатковий день підготовки перевагою для вашої команди?

– Додатковий день на підготовку та відпочинок точно нам піде на користь, а щодо суперників, то легкими вони на цій стадії точно не будуть. GC «BARBERSHOP» робить акцент на силовий футзал, «Сокіл-2», незважаючи на молодий вік гравців, дуже сильний командною взаємодією і прагне грати у правильний футзал. Будемо з нетерпінням чекати розв’язки боротьби у їх серії та налаштовуватися (посміхається).

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here