Юрій Кордіяка: «Якщо не підвищимося у класі, то сезон можна буде вважати провальним»

0
446

Представник «Зооветпрому-Поділля» у спілкуванні із прес-службою Асоціації прокоментував результат виступів команди у груповому етапі, а також поділився очікуваннями від матчів із «Rexsoftom» у 1/4 фіналу плей-офф

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

-Юрію, які твої враження від гри із «Торнадо»?

-Враження хороші. Ми знали, що повинні були лише вигравати у цій грі, і приємно що зуміли здобути переможний результат. Прикро, що лише так багато пропустили, але це пов’язано, мабуть, з певною розслабленістю гравців у завершальному відрізку гри.

-Які завдання стоять перед командою на сезон? І чи задоволені виступом «Зооветпром-Поділля» у груповому етапі?

-Груповим етапом задоволені. Ставили завдання вийти у плей-офф і змогли його виконати. Щодо цілей на сезон, то завдання у нас потрапити до трійки кращих і обов’язково підвищитися у класі. Якщо не підвищимося у класі, то сезон можна буде вважати провальним.

-Який матч «Зооветпром-Поділля» у сезоні ти вважаєш кращим, а який – гіршим?

-Кращий матч «Зооветпром-Поділля» провело, мабуть, із «Аванті». Трохи недооцінили суперника, програвали 2:0, ще й мене вилучили (посміхається – прим. автора), але показали характер і зуміли здобути перемогу. Хорошу гру продемонстрували і у кубковому матчі з «ККФА-Vivasan», де нам трішки не вистачило досвіду. Гіршим ж вважаю поєдинок із «Lifecell», де ми почали грати по-справжньому лише тоді, коли вже було пізно щось змінити.

-Що скажеш про рівень дивізіону 5 та рівень організації турніру?

-Організація турніру як завжди на високому рівні. Щодо рівня дивізіону, то команд 8 сміливо вже зараз могли грати не лише у дивізіоні 4, а й цілком б не загубилися і у дивізіоні 3. Думаю, плей-офф дивізіону 5 не особливо виділятиметься за рівнем гри від дивізіонів 4 та 3. Хотілося, щоб організатори провели «матч зірок» дивізіонів 4 та 5, у якому кращі гравці цих Ліг подарували справжнє свято глядачам. Також радує те, що висвітлення змагань у дивізіоні 5 в порівнянні з минулим сезоном стало на порядок краще.

-У 1/4 фіналу плей-офф «Зооветпром-Поділля» зіграє із «Rexsoftom». Що скажеш про суперника, і чого очікуєш від цих ігор?

-Готуватимемося у штатному режимі. Про свого суперника ще багато не знаємо, але знаємо, що в них є декілька індивідуально сильних гравців, таких як Голець та Косевич. Вважаю, що «Зооветпром-Поділля» та «Rexsoft» майже рівні за класом, отож нам цілком під силу пройти до півфіналу. Зробимо для цього усе можливе.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here