Загинув на війні Олександр Коротун

0
953

На превеликий жаль, війна, яку рашисти підло розв’язали проти України, продовжує забирати наших кращих синів і доньок. Нещодавно з фронту надійшла чергова сумна новина – під час виконання бойового завдання під Соледаром, боронячи Україну, загинув добре знайомий вболівальникам подільського футзалу і футболу Олександр Коротун.

Один з кращих вихованців деражнянського футболу, розпочинав свою кар’єру у складі місцевого “Олімпа”, а потім встиг пограти й за “Феміду”, “Патріот”, “Vігор”, “Helpix” та “М’ясний маркет”. А його останнім місцем роботи було хмельницьке “Поділля”, у якому Олександр тренував дітей.

Олександр у всіх командах відзначався неймовірним професіоналізмом та старанністю, завжди був душею колективу, чудовим сім’янином, справжнім захисником на полі та й у житті, який ніколи не боявся труднощів. І завжди був справжнім патріотом України. І за такими людьми точно було б наше майбутнє після Перемоги. Але війна обірвала життя Героя у самому розквіті сил.

Олександр назавжди залишиться Героєм у наших серцях, а пам’ять про нього житиме вічно. Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям та побратимам Олександра.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here