Запрошуємо до участі в благодійному турнірі на підтримку ЗСУ

0
1290

Зібрані кошти будуть спрямовані на адресну допомогу пораненим захисникам України

Асоціація міні-футболу (футзалу) Хмельницької області організовує благодійний турнір з міні-футболу (футзалу), усі зібрані кошти з якого будуть спрямовані на адресну допомогу пораненим захисникам України у війні із росією.

Змагання триватимуть з 16-ого квітня по 1-е травня 2022 року, і включатимуть у себе дві окремі Ліги. Одна свої матчі буде проводити у залах (футзал), інша – на відкритих майданчиках (міні-футбол). Тривалість однієї гри становитиме 25 хвилин «брудного» часу.

16-17 квітня буде зіграно попередній етап, а фінальні ігри заплановані на 30 квітня-1 травня. Планується, що в обох Лігах зіграє не більше 16 команд, а кожна команда в залежності від власних результатів проведе 6-8 поєдинків. Остаточний формат ж залежатиме від кількості команд, які виявлять бажання прийняти участь.

Щодо заявкової кампанії, то вона не передбачатиме жодних обмежень, а усі попередні дискваліфікації на ці змагання не будуть розповсюджуватися. В заявку на турнір буде дозволено внести 10 гравців, з яких на гру безпосередньо – не більше восьми. Дозаявка по ходу змагань не допускається, а обов’язковою умовою участі стане надання заявочного листа із мокрими печатками лікаря безпосередньо перед стартовою грою.

ЗАВАНТАЖИТИ БЛАНК ЗАЯВКИ

Обов’язковий грошовий внесок для участі становитиме 1200 гривень, включаючи у себе оплату роботи арбітрів та обслуговуючого персоналу. Повторимося ще раз, що усі зібрані кошти будуть спрямовані на адресну допомогу пораненим захисникам України.

Реєстрація команд триватиме до 13-ого квітня 2022 року включно. Деталі та запис команд за телефоном: 067-765-22-85 (Олександр Михайлович).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here