Заявки команд

Назва команди

Ротор

Президент команди

Вариводський В.О.

Підпис/печатка

Телефон/ E-mail

Дата

Капітан команди

Шпаков О.С.

Підпис

Телефон/ E-mail

Дата

Тренер команди

Олексейчук О.Г.

Підпис

Лікар команди  команди

Туз Г.В.

Дата

Ротор

Гравці команди

1

Баришев Яків

2

Орошкевич Богдан Вячеславович

3

Талапчук Олександр Сергійович

4

Камінський Олександр

5

Кострицький Руслан

6

Логвиненко Іван

7

Семін Вадим Миколайович

8

Муляр Серій

9

Овсяніков Ілля

10

Олексійчук Валерій

11

Орошкевич Михайло

12

Паляниця Антон

13

Рудий Борис

14

Туз Сергій

15

Фют Дмитро

16

Чабан В’ячеслав

17

Шпаков Олег

18

Яремчук Андрій

19

Костишин Віталій Володимирович

Назва команди

ДЮСШ 1

Президент команди

Янків В.

Підпис/печатка

Телефон/ E-mail

Дата

Капітан команди

Кравчук Р.

Підпис

Телефон/ E-mail

Дата

Тренер команди

Бассараба  Сендель В.А.,

Мейко Владислав Юрійович

Підпис

СПОНСОРИ:

ДЮСШ-1

Дата

1

Банас Ілля

2

Банас Олена

3

Вітрук Євген

4

Велигодський Владислав

5

Заєць Віктор

6

Кліщ Олександр

7

Кравчук Роман

8

Крутилко Андрій

9

Либвинюк Ігор

10

Лисюк Артем

11

Нігловський Андрій

12

Нгуєн Конг Ханг

13

Орленко Андрій

14

Підкамінський Микола

15

Сікорський Ілля

16

Суєцький Андрій

17

Таранчук Владислав

18

Токар Артем

19

Шаманський Сергій

20

Смотюк Андрій Сергійович

Назва команди

Beerloga-Облавтодор

Президент команди

Громницький Володимир

Підпис/печатка

Телефон/ E-mail

Дата

Капітан команди

Гурман Сергій

Підпис

Телефон/ E-mail

Дата

Тренер команди

Сорока Дмитро

Підпис

Дата

Назва команди

АтлетикCeresit PRO

Президент команди

Яюс Анатолій, Розізнана Божена

Підпис/печатка

Телефон/ E-mail

Дата

Капітан команди

Яюс Євген

Підпис

Телефон/ E-mail

Дата

Тренер команди

Місюра Олександр, Гайдамашко Олександр, Розізнаний Федір, Спеціальний Тарас, ОжеледаДмитро

Підпис

Спонсор команди:

Розізнаний Артем Олександрович

Дата

 

Басараб Юрій

 

Божик Олександр

 

Годований Павло

 

Загребельний Павло

 

Котенков Ігор

 

Лисюк Костянтин

 

Манич Назар

 

Матковський Дмитро

 

Музиченко Олег

 

Ожеледа Владислав

 

Ремушевський Денис

 

Розізнаний Олександр

 

Рудковський Роман

 

Сушицький Максим

 

Цибуля Андрій

 

Яюс Євген

Назва команди

Beerloga-Облавтодор

Президент команди

Громницький Володимир

Підпис/печатка

Телефон/ E-mail

Дата

Капітан команди

Гурман Сергій

Підпис

Телефон/ E-mail

Дата

Тренер команди

Сорока Дмитро

Підпис

Дата

Гравці команди

1

Ільков Дмитро

2

Авдєєв Дмитро

3

Гурман Сергій

4

Дашкевич Андрій

5

Дашкевич Леонід

6

Дубчак Валентин

7

Керничанський Владислав

8

Ковальов Максим

9

Лісний Сергій

10

Мегик Владислав

11

Романов Владислав

12

Сікора Вадим

13

Ясніцький Ярослав

14

Савера Олег

15

Олійник Владислав Ігорович

 

ТЕПЛОВИК

Назва команди

ТЕПЛОВИК

Президент команди

Підпис/печатка

Телефон/ E-mail

Дата

Капітан команди

Мишко Костянтин

Підпис

Телефон/ E-mail

Дата

Тренер команди

Гончаров Олександр

Підпис

СПОНСОРИ:

ВИРЖБИЦЬКИЙ СЕРГІЙ

Дата

Прізвище, ім’я, по-батькові
(повністю)

1

Мишко Костянтин Генадійович

2

Скалій Олександр Володимирович

3

Ліхновский Михайло Васильович

4

Кузьмін Ростислав Вікторович

5

Максименко Денис Вітальович

6

Розуман Андрій Леонідович

7

Тодоренко Ігор Іванович

8

Жидков Олег Олегович

9

Кирик Ігор Миколайович

10

Денько Тарас Петрович

11

Сурник Ігор Володимирович

12

Бриндак Денис Валерійович

13

Кузьмінчук Ярослав Сергійович

14

Кукурудза Евген Анатолійович

15

Лемешев Юрій Іванович

16

Безпятюк Назар Олександрович

17

Забіяка Олександр Андрійович

18

Рудий Максим Юрійович

19

Мельник Олександр Анатолійович

20

Степко Валерій Валерійович

“ОЛІМП”   м. Деражня

Назва команди

“ОЛІМП”   м. Деражня

Президент команди

Дмитришен Богдан Анатолійов

Підпис / печатка

Телефон/ E-mail

 

28.10.2023   Дата

Капітан команди

Біляк Олег Михайлович

Підпис

Телефон/ E-mail

28.10.2023    Дата

Тренер команди

Біляк Олег Михайлович

Підпис

СПОНСОРИ:

ДЕРАЖНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 

Дата

Прізвище, ім’я, по-батькові
(повністю)

1

Берлінський Вячеслав Ігорович

2

Біляк Павло Олегович

3

Біляк Олег Михайлович

4

Слободянюк Василь

5

Величко Ігор Миколайович

6

Блажко Микола Васильович

7

Гуліватий Руслан Сергійович

8

Демидов Денис Володимирович

9

Дуднік Артем Володимирович

10

Івановський Віталій Юрійович

11

Золотар Ігор Володимирович

12

Сидорчук Богдан Олександрович

13

Романов Дмитро Григорович

14

Фочук Борис Олександрович  

15

Бровчук Віталій Юрійович

16

Мєхонкін Максим Сергійович

17

Яновий Сергій Олександрович

18

Дмитришен Богдан Анатолійович

19

Косар Богдан

 20

 Барабаш Богдан Дмитрович

Назва команди

Епіцентр-К

Президент команди

Паляниця Олег

Підпис / печатка

Телефон/ E-mail

 

28.10.2023   Дата

Капітан команди

Успенський Юрій

Підпис

Телефон/ E-mail

28.10.2023    Дата

Тренер команди

Власов Віктор, Безвещук Вадим, Власов Дмитро

Підпис

Телефон/ E-mail

 

Дата

Гравці команди

 

Євсеєв Максим

 

Бачмага Костянтин

 

Бедратий Олександр

 

Вербовий Сергій

 

Гарієвський Юрій

 

Дідора Павло

 

Дияк Олександр

 

Козак Сергій

 

Мостовий Іван

 

Моцний Максим

 

Оверчук Роман

 

Овчинніков Олег

 

Пекний Сергій

 

Стадніченко Ігор

 

Успенський Юрій

Назва команди

УПП ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

Президент команди

Чернов О.С

Підпис/печатка

Телефон/ E-mail

Дата

Капітан команди

Дрозда Р.О.

Підпис

Тренер команди

Мельник М.В.

Дата

Адміністратор команди

Підпис

Телефон/ E-mail

Дата

УПП ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

Прізвище, ім’я, по-батькові
(повністю)

1

Дрозда Руслан Олександрович

2

Гуралечко Юрій Любомирович

3

Підручний Андрій Вікторович

4

Палійчук Богдан Сергійович

5

Руссу Олег Григорович

6

Загородний Артур Олегович

7

Московчук Ярослав Олександрович

8

Тарадайко Олег Анатолійович

9

Попіль Олександр Володимирович

10

Кушлак Артур Вікторович

11

Семенюк Олександр Миколайович

12

Мерека Денис Віталійович

13

Фасуляк Олександр Антонович

14

Колесник Ярослав Ігорович

15

Пелишок Олег Олегович

16

Підлісний Максим Іванович

17

Кордас Костянтин Ігорович

18

Константін Юрій Юрійович

19

Чернилевський Ростислав Олегович

20

Шлапак Юрій Юрійович

Назва команди

АУДІ

Президент команди

Студенець Владислав

Підпис/печатка

Спортивний директор команди

Войтович Олександр

Дата

Тренер команди

Савчук Віктор

Підпис

Начальник команди

Савчук Тетяна

Дата

Офіційний представник

Савчук Андрій

Підпис

Телефон/ E-mail

Дата

Гравці команди

1

Алексєєв Микола

2

Будченко Михайло

3

Войтович Олександр

4

Горобець Вадим

5

Гриньков Вадим

6

Загребельний Олександр

7

Карачун Максим

8

Ласлов Валентин

9

Першиков Ілля

10

Петрук Євген

11

Раздобудько Павло

12

Рентовський Владислав

13

Рубцов Віталій

14

Савчук Віктор

15

Савчук Павло

16

Свередюк Дмитро

17

Тімков Олександр

18

Щесневич Богдан

19

Брицький Руслан Вікторович

20

Ілюхін Артур Ярославович

Локомотив

Назва команди

Локомотив

Президент команди

Мазур Віктор Анатолійович

Підпис/печатка

Телефон/ E-mail

Дата

Капітан команди

Будніцький Михайло Болеславович

Підпис

Телефон/ E-mail

Дата

Тренер команди

Лахмай Валерій Іванович

Підпис

СПОНСОРИ:

Інтернет магазин – airfoot_ua

Дата

Прізвище, ім’я, по-батькові
(повністю)

1

Будніцький Михайло Болеславович

2

Брозніцький Артур Панасович

3

Прокопчук Вадим Станіславович

4

Білий Ілля Валентинович

5

Берест Михайло Васильович

6

Соловей Богдан Вадимович

7

Новіцький Владислав Олександрович

8

Ільніцький Віктор Ігорович

9

Бородій Дмитро Павлович

10

Сметана Дмитро Петрович

11

Коренков Роман Юрійович

12

Єдинак Максим Ярославович

13

Гнатюк Максим Миколайович

14

Сметана Назар Михайлович

15

Кухар Сергій Юрійович

16

Козачок Сергій Віталійович

17

Лівандовський Артем Валерійович

18

Голеніщев Ігор Євгенійович

19

Васага Олександ Володимирович

20

Берішвілі Зураб Мерабович

Ракета

Назва команди

Ракета

Президент команди

Матусов Максим

Федак Олександр

Підпис/печатка

Телефон/ E-mail

Балабанов В’ячеслав

Дата

Капітан команди

Діброва Роман

Підпис

Телефон/ E-mail

Кирилюк Дмитро

Дата

Тренер команди

Дикий Олександр

Підпис

Телефон/ E-mail

 

 

Дата

Прізвище, ім’я, по-батькові
(повністю)

1

Дзюбак Сергій Павлович

2

Нечипор Олександр Миколайович

3

Дикий Олександр Володимирович

4

Красножон Дмитро Васильович

5

Стрілець Володимир Олександрович

6

Антончик Вадим Вікторович

7

Богдан Олександр Вікторович

8

Криськов Олександр Володимирович

9

Слободян Андрій Олександрович

10

Овчинніков Павло Олександрович

11

Загуровський Олександр Павлович

12

Матусов Дмитро Володимирович

13

Святий Дмитро Миколайович

14

Щепанський Едуард Валерійович

15

Плосконос Микита Ігорович

16

Сиворог Сергій Олександрович

17

Шлапак Віталій Олегович

18

Стус Ярослав Іванович

19

Горбієвський Максим Леонідович

20

Тафратов Олександр Семенович

Назва команди

ККФА-REDMION

Президент команди

Галайко Роман

Підпис/печатка

Капітан команди

Ковальчук Назар Євгенович

Підпис

Тренер команди

Воловик Валентин Ігорович

Підпис

Спонсор команди

Галайко Олена Анатоліївна

1

Барабаш Артьом

2

Богуславський Денис

3

Морговський Ян Петрович

4

Воловик Олександр

5

Галайко Юрій

6

Гнатюк Валентин

7

Гуменний Дмитро

8

Гуменюк Юрій

9

Жданов Олександр

10

Йолтуховський Єгор

11

Кіт Вадим

12

Ковальчук Євгеній

13

Корчевний Олександр

14

Мустафін Павло

15

Серафімов Олександр

16

Снігур Андрій

17

Хмиз Олександр

18

Чекирда Руслан

19

Бондар Андрій Васильович

20

Мулик Костянтин Іванович

Назва команди

ФК «ЮАН»

Президент команди

Помаранська Оксана

Підпис/печатка

Телефон/ E-mail

Капітан команди

Столяр Віталій

Підпис

Телефон/ E-mail

Тренер команди

Грис Ірина, Сабадаш Микола ,Клопотовська Вікторія, Война Ангеліна

Підпис

Спонсор команди

Галайко Олена Анатоліївна

1

Столяр Віталій Дмитрович

2

Сабадаш Костянтин Миколайович

3

Чорний Олег Ігорович

4

Бедриківський Ярослав Миколайович

5

 

6

Романюк Андрій Олегович

7

Небесний Дмитро Максимович

8

Бевз Денис Юрійович

9

Гулько Олександр Дмитрович

10

Cтоляр Дмитро Дмитрович

11

Нетеча Володимир Анатолійович

12

Вастюк Денис Юрійович

13

Вовнянко Олександр Петрович

14

 

15

Гречаник Святослав Дмитрович

16

Возний Влад Антонович

17

Скотинянський Назар Олександрови

18

Столяр Дмитро Миколайович

19

Гончарський Роман Вікторович

20

Назва команди

ОЛІМПІК-AskoArt

Президент команди

Воробйов Олег Вікторович

Підпис/печатка

Лікар команди

Михайленко Роман

Дата

Капітан команди

Деговець Олег Олегович

Підпис

Телефон/ E-mail

Дата

Тренер команди

Куць Петро Григорович

Підпис

Спонсор команди

Соломко Денис Володимирович

Дата

Прізвище, ім’я, по-батькові
(повністю)

1

Біндас Михайло Юрійович

2

Ващук Олександр Володимирович

3

Бабак Олександр Миколайович

4

Гапон Ігор Валерійович

5

Деговець Олег Олегович

6

Залевський Ростислав Олександрович

7

Залевський Назар Олександрович

8

Залевський Олександр Валерійович

9

Терещук Владислав Андрійович

10

Ковальчук Вячеслав Володимирович

11

Левчук Віктор Анатолійович

12

Покоюк В.В.

13

Литвинюк Павло Миколайович

14

Орденат Дмитро Юрійович

15

Паскаленко Олександр Володимирович

16

Полупан Олександр Анатолійович

17

Полупан Сергій Анатолійович

18

Савлук Микола Миколайович

19

Самарук Віктор Вікторович

20

Соломко Денис Володимирович

Назва команди

ФК ” ФІЛТЕКС”

Президент команди

Щербатюк Д.В

МАГАЗИН “777”,
АУДИТОРСЬКА ФІРМА ” АУДИТ-ПЕРФЕКТ”
МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ” МАРІЯ”
Сервісний центр “Portative Service

Спонсори команди

Телефон/ E-mail

Капітан команди


Свіщова Р.С

Телефон/ E-mail

Тренер команди

Якубовська Т.В

Телефон/ E-mail

Прізвище, ім’я, по-батькові
(повністю)

1

Незборецький Віталій Анатолійович

2

Підлісний Володимир Олександрович

3

Стратійчук Анатолій Сергійович

4

Агаус Рашид

5

Брянський Олександр Вячеславович  

6

Свіщов Олександр Дмитрович

7

Якубовський Денис Казимирович

8

Васильчук Олександр Миколайович

9

Ярославський Андрій Миколайович

10

Чижов Дмитро Олегович

11

Посмітюха Дмитро Петрович

12

Васильєв Іван Вікторович

13

Шуляк Ігор Григорович

14

Хдейр Васім

15

Дацишин Микола Вікторович

16

Шляховий Олександр Олександрович

17

Юнчик Максим Петрович

18

Ходаковський Руслан Володимирович

19

Яковчук Володимир Валерійович

20

 

ФК “М’ясний маркет”

Назва команди

ФК “М’ясний маркет”

Президент команди

Басалай Андрій Володимирович Басалай Андрій Андрійович БасалайАнна Андріївна

Підпис/печатка

Телефон/ E-mail

 

 

Дата

Капітан команди

Петричук Андрій Володимирович

Підпис

Телефон/ E-mail

Дата

Тренер команди

Сяньков Сергій          СвідерськийОлександр

Підпис

Телефон/ E-mail

 

Дата

Прізвище, ім’я, по-батькові
(повністю)

1

Петричук Андрій Володимирович

2

Трочинський Олександр Анатолійович

3

Бабак Сергій Олексійович

4

Глаз Вадим Броніславович

5

Голдасевич Дмитро Валерійович

6

Вигоняйло Ігор Вячеславович

7

Глушок Ігор Іванович

8

Бойко Денис Вікторович

9

Васильчишин Олександр Олександрович

10

Сьомін Вадим Михайлович

11

Дзерве Ілля Ігорович

12

Понятовський Микола Анатолієвич

13

Сіньковський Вадим Вікторович

14

Доценко Олександр Віталійович

15

Сас Артем Андрійович

16

Козак Дмитро Олександрович

17

Садовник Богдан Ігорович

18

Косяк Іван Олександрович

19

Кравецький Кирило Олександрович

20

Козаренко Евгеній Олександрович