“Згадуючи фінали плей-офф Преміум-ліги”. Дивізіон 5 + ВІДЕО

0
162

Продовжуємо для Вас нову рубрику та гортаємо сторінки славної історії Преміум-ліги

Вимушена пауза у Преміум-лізі – це чудова можливість згадати минулі часи, попередні сезони, та знову вшанувати кращих з кращих. Саме з цією метою ми розпочинаємо нову рубрику, у якій будемо згадувати Фінали плей-офф Преміум-ліги з футзалу попередніх сезонів та їх події.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “FOREX CLUB”

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “PRISMA Sportswear”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ГОТЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РОДИННА ПАСІКА GAVAGA

Згадавши краще у Дивізіонах 123 та 4 перейдемо тепер до Дивізіону 5. Дивізіону найбільш масового, Дивізіону, який подарував нам чимало яскравих колективів із власним стилем та традиціями, котрі ми зараз можемо спостерігати на значно вищому рівні. Для когось Дивізіон 5 став відправною точкою на тернистому шляху до еліти, а деякі його представники і взагалі свого часу успішно складали конкуренцію визнаним грандам (пам’ятаєте “АВТО STREET”, який у сезоні 2019/2020 років дістався до півфіналу Кубку? І наразі саме він є єдиним представником Дивізіону 5, якому підкорилася така висока планка – прим. автора). Також Дивізіон 5 завжди був багатим на потужні і самобутні колективи з різних куточків Хмельниччини, котрі в переважній більшості й діставалися тут до серії за “золото”, але й було чимало сильних команд з обласного центру, котрі завжди успішно складали їм конкуренцію.  Імена кращих з кращих, а також технічні дані та відеоогляди усіх матчів фінальних серій плей-офф у Дивізіоні 5 Преміум-ліги з футзалу – згадуємо нижче.

Сезон 2015/2016. “Агробізнес” (Нова Ушиця) (1) – ФК “Зеніт” (Городок) (2) – 6:5 (1:5, 5:0)

Шлях до фіналу

“Агробізнес” – 1 місце у регулярному чемпіонаті (+8=0-1, різниця м’ячів: 83-22). Плей-офф: 1/4 фіналу – “ДЮЦ-Іскра” (8) – 5:2, 1/2 фіналу – “Тролейбусник” (4) – 7:6 (2:2, 5:4).

ФК “Зеніт” – 2 місце у регулярному чемпіонаті (+8=0-1, різниця м’ячів: 73-17). Плей-офф: 1/4 фіналу – “Фортуна” (7) – 8:4, 1/2 фіналу – “Інтерпродсервіс” (3) – 18:8 (10:6, 8:2)

Матч №1. “Агробізнес” – ФК “Зеніт” – 1:5

Голи: Гоцуляк (40) – Зеленко (1, 40), Олещук (4), Шостак (13, 25)

Попередження: В. Цимбалюк (2) – Токарський (16)

Матч №2. ФК “Зеніт” – “Агробізнес” – 0:5

Голи: Глуховатий (12, 16), В. Цимбалюк (25), Суховерко (30, 33)

Попередження: Шостак (10), Радюк (33) – В. Цимбалюк (3), Каленюк (9)

Сезон 2016/2017. FC “FNB” (Кам’янець-Подільський) (В2) – “Сокіл” (Соколівка) (В1) – 2:0

Шлях до фіналу

FC “FNB” – 2 місце у груповому етапі (+9=1-2, різниця м’ячів: 94-54). Плей-офф: 1/4 фіналу – “ДЮСШ №1 Україна” (А3) – 3:2, 1/2 фіналу – “Аваль” (А1) – 2:0 (1:1 пен. 4:3, 3:2).

“Сокіл” – 1 місце у груповому етапі (+9=2-1, різниця м’ячів: 98-46). Плей-офф: 1/4 фіналу – ФК “Міць” (А4) – 3:1, 1/2 фіналу – “ЖЖУК-ZALIV” (В3) – 2:1 (4:5, 8:1, 5:4).

Матч №1. FC “FNB” – “Сокіл” – 5:2

Голи: Тимчук (13, 16, 27), Присяжний (34), Нечай (38) – В. Лоборчук (10), Б. Лоборчук (19)

Попередження: Б. Лоборчук (15)

Матч №2. “Сокіл” – FC “FNB” – 3:5

Голи: Бурковський (10, 36), В. Лоборчук (20) – Заєць (6, 27), Стецик (11), Присяжний (26, пен.), Гонтар (28)

Попередження: Меліцян (14), В. Лоборчук (34) – Гонтар (9)

Сезон 2017/2018. “ДЮСШ №1-Україна” (В3) – “КАЗ” (Красилів) (В2) – 2:1

Шлях до фіналу

“ДЮСШ №1-Україна” – 3 місце у груповому етапі (+8=0-3, різниця м’ячів: 49-21). Плей-офф: 1/4 фіналу – “Інтер” (С2) – 2:0 (5:4, 4:2), 1/2 фіналу – “Моноліт” (В1) – 2:0 (5:3, 7:4).

“КАЗ” – 2 місце у груповому етапі (+8=1-2, різниця м’ячів: 64-28). Плей-офф: 1/4 фіналу – “ДБК-2” (А1) – 2:1 (5:5 пен. 2:3, 2:0, 4:2), 1/2 фіналу – “Rexsoft” (А2) – 2:0 (3:3 пен. 3:1, 5:2).

Матч №1. “ДЮСШ №1-Україна” – “КАЗ” – 6:4

Голи: Лісніченко (1, 12, 14), Пачевський (2), Фасуляк (32), Кравчук (37) – Грохольський (8, 19), Коротаєв (13), Константін (38)

Попередження: Грохольський (33)

Матч №2. “КАЗ” – “ДЮСШ №1-Україна” – 6:2

Голи: Петрук (10), Константін (19, 33), Борщ (20), Грохольський (24), Коротаєв (31) – Пачевський (19), Лісніченко (20)

Попередження: Фасуляк (15), Пачевський (34), Чемерис (39), Лебідь (40)

Матч №3. “ДЮСШ №1-Україна” – “КАЗ” – 9:6

Голи: Лісніченко (1, 7, 16, 19, 24, 38), Олійник (8), Фасуляк (33), Гуринович (37) – Борщ (5), Константін (10, 36, 39), Петрук (19), Грохольський (28)

Сезон 2018/2019. FC “Diamant” (C1) – “Прикордонник-2” (В2) – 2:0

Шлях до фіналу

FC “Diamant” – 1 місце у груповому етапі (+8=1-0, різниця м’ячів: 46-30). Плей-офф: 1/8 фіналу – “Інкогніто” (С3) – 2:0 (6:3, 3:1), 1/4 фіналу – “Золотий Грифон” (С2) – 2:1 (1:1 пен. 2:3, 2:2 пен. 2:1, 3:1), 1/2 фіналу – ФК “ЮАН” (В4) – 2:0 (5:4, 6:1).

“Прикордонник-2” – 2 місце у груповому етапі (+7=1-1, різниця м’ячів: 50-23). Плей-офф: 1/8 фіналу – “Буревісник” (А6) – 2:1 (0:4, 2:2 пен. 9:8, 5:0), 1/4 фіналу – “Foletti” (B3) – 2:0 (4:3, 3:1), 1/2 фіналу – “Товтри” (В1) – 2:0 (2:1, 7:4).

Матч №1. FC “Diamant” – “Прикордонник-2” – 0:0 пен. 3:1

Попередження: Скіцько (20), Ковальчук (40)

Серія пенальті: Юзиков – 1:0, Косінов – 1:1, Васильчишин – 2:1, Скіцько – 2:1 (воротар), Онісьєв – 3:1

Матч №2. “Прикордонник-2” – FC “Diamant” – 3:3 пен. 1:2

Голи: Косінов (32, 34), Новіков (39) – Юзиков (1), Бантус (12), Васильчишин (15)

Попередження: Косінов (40) – Галак (16), Бантус (26)

Серія пенальті: Косінов – 0:0 (воротар), Галак – 0:1, Скіцько – 1:1, Васильчишин – 1:2, Учьотов – 1:2 (воротар)

Сезон 2019/2020. “Ветеран” (Хмельницький) (C1) – “AВТО STREET” (Кам’янець-Подільський) (С2) – 0:2

Шлях до фіналу

“Ветеран” – 1 місце у груповому етапі (+9=0-0, різниця м’ячів: 50-25). Плей-офф: 1/8 фіналу – “Меблі-Лідер” (А4) – 2:1 (6:3, 2:3, 3:2), 1/4 фіналу – “Vavilon” (B3) – 2:0 (8:1, 8:3), 1/2 фіналу – ФК “Жищинці” (А1) – 2:0 (3:2, 5:0).

“АВТО STREET” – 2 місце у груповому етапі (+8=0-1, різниця м’ячів: 79-16). Плей-офф: 1/8 фіналу – “Фенікс-ДЮСШ №1” (А3) – 2:0 (7:1, 7:2), 1/4 фіналу – ФК “Бронівка” (D1) – 2:0 (2:2 пен. 8:7, 2:1), 1/2 фіналу – ХФК “Давид” (С3) – 2:0 (6:2, 5:1).

Матч №1. “Ветеран” (Хмельницький) – “АВТО STREET” – 1:5

Голи: Д. Лазарчук (38) – Лебедін (12), В. Барицький (18), Іщук (28, 29), О. Барицький (37)

Попередження: Бельський (15), Сергєєв (27) – Стасюк (11)

Матч №2. “АВТО STREET” – “Ветеран” (Хмельницький) – 3:1

Голи: В. Барицький (4, 5), О. Барицький (26) – Сендель (14)

Попередження: Козак (13), Гончарук (20), Буртовий (20) – Сергєєв (2), Сендель (20), Чугаєвський (20)

Сезон 2020/2021. “Транс-Авто-Д” (Волочиськ) (В1) – “Aвіатор” (Старокостянтинів) (А1) – 2:0

Шлях до фіналу

“Транс-Авто-Д” – 1 місце у груповому етапі (+9=1-0, різниця м’ячів: 78-24). Плей-офф: 1/8 фіналу – “Прогрес-В” (D4) – 2:0 (7:3, 7:3), 1/4 фіналу – “Vavilon” (С3) – 2:0 (7:4, 5:1), 1/2 фіналу – “Компанія” (А3) – 2:1 (0:7, 4:2, 5:0).

“Авіатор” – 1 місце у груповому етапі (+7=2-1, різниця м’ячів: 43-23). Плей-офф: 1/8 фіналу – АТ “Хмельницькобленерго” (С4) – 2:1 (1:4, 5:1, 6:0), 1/4 фіналу – “Booster” (D3) – 2:1 (5:2, 2:3, 3:1), 1/2 фіналу – УПП Хмельницький (В3) – 2:0 (2:1, 4:1).

Матч №1. “Авіатор” – “Транс-Авто-Д” – 1:7

Голи: Коротаєв (17) – Познанський (3, 4, 21, 24), Буряк (12), Попельнюк (36, св.), Майхер (39)

Попередження: Кузьмін (19), Радзівон (29)

Матч №2. “Транс-Авто-Д” – “Авіатор” – 6:3

Голи: Познанський (10, 19, 28), Буряк (14), Готка (26, 40) – Попельнюк (13), Остап’юк (20, 35)

Попередження: Познанський (5), Бачинський (24) – Маховський (11), Лукомський (31)

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here