«Zooветпром-Ivet» – згуртований та сильний духом колектив

0
565

“Zooветпром-Ivet” (на фото) зразка літа 2018 року

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області продовжує проект «Історія команд Преміум-ліги»

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Ми продовжуємо нашу рубрику «Історія команд Преміум-ліги». Сьогодні її гостем стане «Zooветпром-Ivet». Яскравий та неординарний колектив, прогресуючий семимильними темпами, з сторінками історії якого ми Вас зараз і познайомимо.

Історична довідка «Zooветпром-Ivet»

Рік заснування: 2015

Найбільші «гвардійці» у історії клубу: Сергій Бабійчук, Юрій Кордіяка, Ігор Мартинюк, Віталій Дудка, Євген Прудников.

Кращі бомбардири у історії клубу: Віталій Дудка, Максим Тимощук, Олександр Секліцький, Юрій Кордіяка.

Командні титули та досягнення:

Володар Кубку Дивізіону 5 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу у дивізіоні 4 – 1 (2017/2018 рр.);

Чемпіон Хмельницького з футболу у Першій лізі – 1 (2018 р.);

Володар Кубку Виклику Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу у дивізіоні 3 – 1 (2017 рр.);

Індивідуальні титули та досягнення:

Юрій Кордіяка у 2017 році був визнаний кращим гравцем команди «Zooветпром-Ivet» за підсумками Бізнес Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу (2017 р.);

Максим Тимощук у 2018 році став кращим бомбардиром за підсумками Кубку Дивізіону 5 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу у дивізіоні 5 (2017/2018 рр..);

Віталій Дудка у 2018 році отримав нагороду MVP-гравця за підсумками Кубку Дивізіону 5 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу у дивізіоні 5 (2017/2018 рр..);

А розпочиналося все три роки тому. Саме тоді директор ветеринарної компанії «Зооветпром-Україна», Сергій Вікторович Бабійчук, вирішив створити команду з однойменною назвою, кістяк якої на перших порах становила нинішня більшість ключових гравців «Lifecella». Перше «бойове хрещення» «ветеринари» пройшли у ВСІМ Бізнес-лізі з міні-футболу 2015 років, де виступили відносно непогано, зайнявши підсумкове третє місце у групі з 5-ти команд, перегравши «Імрев» та «Спорт плюс» та поступившись більш досвідченим «Дантисту» та «Інтерпродсервісу». Кількість гравців у команді поступово лише збільшувалася, і з часом дійшло до того, що не усі виконавці отримували бажану кількість ігрового часу. Саме тоді «Lifecell» і перейшов у «самостійне» плавання, а Сергій Бабійчук продовжив будувати команду, підшукуючи достойні кадрові резерви. Зокрема, у кінці 2015-ого року до колективу приєдналися Драпак, Дудка, Босак, Кубряков, Секліцький і Прудников, які вкупі з «старожилами» – Бабійчуком та Кордіякою і формують кістяк нинішнього «Zooветпром-Iveta».

“Zooветпром-Ivet” зразка 2016 року

Команді було потрібно «зігратися», і першим турніром для оновлених «ветеринарів» стала ВСІМ Бізнес-ліга з міні-футболу 2016. Нажаль, виступ у цьому турнірі обернувся повним розчаруванням для Кордіяки та компанії: програвши із розгромними рахунками «Дантисту», «ЕкоАльту» та «ЛП-Добряку», «Зооветпром» фінішував останнім у своїй підгрупі.

Юрій Кордіяка та Сергій Бабійчук – граючі спортивний директор та президент “Zooветпром-Ivet”

Влітку того ж року команда дебютувала у Преміум-лізі з міні-футболу у дивізіоні 3, де потрапила до дивізіону 3. Зробивши правильні висновки з попередніх невдач, «ветеринари» з першої спроби вийшли у плей-офф, завершивши регулярний чемпіонат на підсумковому 7-ому місці з 11 команд, але вже у першому раунді плей-офф потрапили «під каток» значно сильнішого «Інтерпродсервіса», якому двічі поступилися із розгромними рахунками – 1:15 та 2:9. У Кубку Поділля «Зооветпром» програвши «Раково-сіті» та зігравши по черзі внічию із «Фортуною» та «Меблі-Лідером», фінішував на підсумковому 8-ому місці.

Усі трофеї “Zooветпром-Ivet”

У сезоні 2016/2017 років «Zooветпром» дебютував і у Преміум-лізі з футзалу, де потрапив до дивізіону 5. До останнього команда боролася за вихід до плей-офф, але завдяки гіршим показникам у матчах з прямими конкурентами – «Лунтіком», «ДЮСШ №1-Україною» та ФК «Міць», які на фініші групового набрали однакову кількість очок із «ветеринарами», в підсумку залишилася за бортом подальшої боротьби  за медалі. У битві за підсумкове 9-е місце «сині» двічі з мінімальним рахунком (2:3) поступилися п’ятій команді підгрупи «В», «Електротрансу», в підсумку фінішувавши на загальній десятій позиції.

“Zooветпром-Ivet” зразка зими 2016 року

Восени 2017-ого року «Зооветпром» прийняв участь у дебютному розіграші Бізнес Преміум-ліги з міні-футболу, де йому банально не пощастило з жеребом. У «групі смерті» із значно вищими за класом «Toshibою», «UBC» та «Динамо-ГУНП» Дудка і компанія хоч і виступила «хлопчиками для биття», але отримала унікальну можливість перевірити свої можливості на фоні сильних суперників та здобула порцію безцінного досвіду. У Кубку Надії «ветеринари», програвши у напруженій боротьбі «МобіФренду» та «Меблі-Лідеру» та звівши внічию матч із «Монолітом», фінішували шістнадцятими.

“Zooветпром-Ivet” зразка зими 2017 року

Влітку 2017-ого року знову зіграв у Преміум-лізі з міні-футболу, де до останнього претендував на вихід до плей-офф дивізіону 3. Вирішальною стала прикра поразка від «Моноліта» (5:6), який і випередив лише на один заліковий бал «ветеринарів», здобувши останню «прохідну» позицію. Той сезон підопічні Юрія Кордіяки завершили вдалим виступом у Кубку Виклику, де перегравши «ДЮЦ Іскру» та «Раково-сіті», і поступившись «Меблі-Лідеру», в підсумку здобули почесний трофей, який став першим у клубному музеї. Влітку того ж року команда вперше спробувала свої сили у чемпіонаті міста з футболу, де фінішувала на підсумковому 7-ому місці з 10-ти команд у Першій лізі.

“Zooветпром-Ivet” – володар Кубку Дивізіону 5 Преміум-ліги з футзалу 2017/2018 років

Сезон 2017/2018 у Преміум-лізі з футзалу, де команда традиційно виступала у дивізіоні 5, теж видався відносно вдалим для «Zooветпром-Iveta». У груповому етапі «ветеринари» фінішували другими з 12-ти команд, пропустивши вперед себе «ДБК-2», а ось у першому раунді плей-офф їм банально не пощастило з суперником. Значно збалансованіший та зіграніший «Rexsoft» двічі виявився сильнішим за Дудку та компанію – 1:5 та 2:8. У Кубку Поділля, «сині»  хоч і продемонстрували яскравий та видовищний футзал, але поступилися усім своїм суперникам – «Інтеру», «FURY» та добре знайомому вже «ДБК-2». Хоч і фінішували «ветеринари» лише восьмими, але завдяки кількісному розширенню перших чотирьох дивізіонів на наступний сезон, зуміли таки потрапити у останній вагон під назвою «підвищення у класі».

Завершив сезон «Zooветпром-Ivet» перемогою у Кубку Дивізіону 5. Груповий етап Тимощук та компанія пододали на одному диханні, по черзі перегравши «ЗА-ЗУЛ», FC «Diamant» та «Lagunу». У півфіналі «ветеринари» не залишили жодних шансів ФК «ЮАН» – 7:2, а у вирішальному поєдинку за головний трофей виявилися влучнішими у гольовій перестрілці за «Booster» – 7:4. Окрім Кубку «ветеринари» отримали ще дві індивідуальні нагороди – Максим Тимощук в підсумку став кращим бомбардиром, а Віталій Дудка став MVP турніру.

Весною 2018-ого року «Zooветпром-Ivet» традиційно прийняв участь у Бізнес Преміум-лізі з міні-футболу. Довгий час підопічні Юрія Кордіяки лідирували у своїй підгрупі, але розгромна поразка від «Сокола-2» у останньому турі (0:5 – прим. автора) опустила «ветеринарів» з першого відразу на підсумкове третє місце. У Кубку Виклику «сині» двічі поступилися двічі з однаковим рахунком 1:7 «Інтерпродсервісу» та «Алмазу», таким чином завершивши турнір на підсумковому 12-ому місці.

“Zooветпром-Ivet” – чемпіон Хмельницького з футболу у Першій лізі. 2018-ий рік

Бадьоро розпочала команда новий сезон у Преміум-лізі з міні-футболу, але після досить вдалого старту несподівано «пролетіла» повз плей-офф. Команда була одним з головних фаворитів на перемогу у Кубку Виклику, але програвши у вирішальному матчі «Dark Horse», фінішувала лише 18-ою, і наступний сезон розпочне вже у дивізіоні 4.

За провали у Преміум-лізі з міні-футболу, як кажуть самі гравці «Zooветпром-Ivety» «воздалося» у Першій лізі чемпіонату Хмельницького з футболу, де вона зуміла стати чемпіоном, випередивши на довгій турнірній дистанції «Карат-Олешин» та «Буревісник». Вирішальною стала перемога над «каратівцями» у другому колі (1:0), яка дозволила «синім» випередити їх за очними зустрічами при набраній рівній кількості очок на фініші, і якби не критикували «Zооветпром-Ivеt» за не надто видовищний, та місцями відверто «грецький» (тобто тотально захисний) стиль, діє банальне правило: переможців не судять. Без зірок у складі діяти на «зустрічних курсах» з такими суперниками було б подібно смерті, а «ветеринарів» вирізняли неймовірний характер, вміння «терпіти» та максимально ефективно використовувати свої шанси у атаці. Наступний рік «Zooветпром-Ivet» розпочне вже у еліті міського футболу, з чим і від щирого серця вітаємо цю команду!

Як не банально, але головна «фішка» цього колективу – саме у колективі. Гравці є одним цілим як на майданчику, так і за його межами. «Ветеринари» дружать сім’ями, а більш згуртованого колективу ще варто пошукати! Так, «Zooветпром-Ivet» важко назвати грандом. Скоріше, міцним середняком, який за рахунок фарту та характеру інколи обігрує лідерів, але матчі «ветеринарів» ніколи не виходять сумними. І за це цей цікавий та самобутній колектив як мінімум заслуговує на повагу від вболівальників та його суперників.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here